Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nu merita banii la cat de activa esti tu.

 

se potriveste pt oamenii clar sendentari, care realizeaza astfel cat de sedentari sunt. sii ii apuca pasitul intr-o veselie :))))

 

la noi a dat amocul toata lumea are si din toti oamenii cu care am vorbit, la categoria asta a fost cel mai mare castig.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In decembrie anul trecut i-am luat si eu lui frate-miu cadou de ziua lui un Fitbit. Vai ce bucurie, sa vezi ce-si depaseste el limitele acum, ce surpriza, monitorizeaza calitatea somnului, oops, m-am trezit de 8 ori azi-noapte si eu credeam ca dorm tun :)) Mama, cate calorii consum, ia s-o las mai moale cu sportul ca ma surmenez :))

Primul dus cu el, finish fitbit :)) cu toate ca scrie clar ca e water resistant :)) Dupa vreo 2 saptamani citesc eu pe net intamplator ca cica in cazul asta trebuie sa-l tii 24 h in orez ca sa extragi all the moisture :)) Too late.

 

Azi am incercat pt prima oara o ora de DeepWork. Pfuuu, mai bine alergam in timpul asta. Prea usor, nu ma mai duc :))

 

Si eu vad jacheta bej, foarte misto, retro asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, 60.0 :(, speram 59, am vazut un pic dar oscila intre 59.9 si 60.0

ei, tot e bine, a inceput sa se vada deja

azi - pranz o omleta cu salata asortata

cina va fi un calcan la cuptor

weekend placut

PS. sper ca de luni sa ma re-apuc de Pilates macar

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit din garda si am mancat un cremwursti jumate, o chifla cu seminte de dovleac cu cremwurstiul, niste somon file si cascaval, air dupa aia 2 mini chifle cu miere :)))) si 500 ml suc de portocale. ca un porc, ca un porc :)))

 

 

Acum ma pun s fac ordine si curatenie.

Stiti cate calorii are macul? macul simplu, la punga? 520 si ceva la suta de g!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow Xio, dar ai bagat ceva, te-au muncit rau aia azi-noapte?

eu am fost cuminte pana acum, dar plecam la niste preteni, sa vad dc ma pot abtine ca pe acolo sigur au 1000 de chestii...dar mi-ai facut pofta cu inghetata, am niste sorbeto de mango si ceva berries, imi pun si eu 2-3 cupe, o data pe sapt am si eu voie un pic si in plus astea sunt "slabe"

 

azi am facut curat in dulapuri, 5 h frate si mai am ceva, am scos 4 sacosi de haine si ar mai fi...dar partea buna e ca am inceput sa incap in multe haine, mai am cateva, daca mai dau 2 kg jos sunt tare, dar nu cred ca o sa mearga sa de usor

am mai zis ca luni ma re-apuc de Pilates, nu? daca nu o fac sa ma trageti de urechi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu, a fost chiar ok noaptea, pe la 1 m-am culcat si am dormit pana la 7. :))

acum ma gandesc daca s aimi iau pizza sau nu. o fac azi lata si dupa aia revin la cheat day-uri, ca imi era foarte bine asa si tineam dulciurile sub control.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt racita si azi n-am facut sport deloc ca mi-a fost rau. Am umblat 5000 de pasi pana in oras si inapoi, dar mi-a fost f greu, m-a luat cu ameteala de la soarele f puternic.

 

Aqai, mie-mi numara telefonul pasii facuti, a venit o aplicatie odata cu IOS8. E f faina, dar eu stiu exact ca una e sa-mi plimb fundul prin mall 2 ore si sa fac 8000 de pasi si alta e sa-mi dau sufletul pe dealuri… Adica nr de pasi si de km sunt acelaesi, dar efortul e cu totul diferit. Insa imi atrage atentia cand stau cu fundul la birou toata ziua si pe seara fac un efort sa cresc numarul ala de pasi indiferent cum. Deci da, ajuta persoanele sedentare!

 

Marina trebuie sa se intoarca de acuma cu copchiii de la Romanica. Sau poate maine?

 

De luni ii dam bataie cu Rina. 1 luna facem in tandem. Abia astept. 

 

Xio, calmeaza-te cu dulciurile! Azi maica-mea mi-a zis ca a slabit mult, desi mananca toata ziua dulciuri. Asta nu-i semn de diabet? Avea glicemia 100 cam acum un an si i-am zis sa se calmeze, dar ti-ai gasit! Ma rog, sper sa nu fie asa, ca maica-mea si exagereaza mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...