Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Poate fi semn de diabet. Dar 100 e ok, spunei sa isi mai verifice o data glicemia la medicul de familie.

 

Ieri am mancat si pizza si prajitura aia cu mac...pe care am terminat-o insa azi dimineata.

Si gata, ca plec la spital. Ultima garda din sirul de 5 una dupa alta. :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

50 de flotari si 50 de genoflexiuni cu sotii din dotare in spate  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Sa stii ca si eu mi-am propus tot 3-4 kg! Eu am orez cu legume, cu un fir de ulei de masline, pt maine la pranz si orez fiert si rosii crude pt cina.

 

Pls spune-mi exact ce si cat mananci tu in mod obisnuit pana in pranz. Eu am senzatia ca mancam prea multe fructe...

 

Edit: mai sus scriu ca eu mancam (la trecut) prea multe fructe, nu ca noi mancãm.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimineatza am in plan capsuni cu stafide si almonds. Nu stiu daca sunt 100% conforme dar ori bag almonds si stafide ( putintele , cam o lingurita mai cu varf din fiecare, ori banana ori numar secundele pana la ora 12 adika pranz. 7-8 capsuni, iti pun maine poza la bol.

pranz, mazare cu morcovi, cina la fel

sport cred ca ii trag un sweat din piyo ca azi am bagat un shoulders& arms din p90x extreme. Poate si ceva abdomene.

cina incerc sa o am la 6, max 6:3o dupa aia apa si ceai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare,salutare, fete sportive

am trecut cu bine peste weekend, desi au fost ceva abateri, 60.2 azi, sper sa mai dau 1 kg sapt asta, sa vedem ce manac, tot zic ca fac un spanac cu ou si niste linte mancare; dar mi0a trimis socrela ciorba de perisoare si varza cu carne...

azi sa ma trageti de urechi dca nu raportez ca am facut Pilatesul, desi sa vad daca am unde, ca am o fata la curatenie generala, dar sper sa elibereze livingul mai pe dupa-amiaza

o sapt buna sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

Caro, am citit eu mai in spate ca ati tinut cura aia numai cu sucuri de legume/fructe tu si Marina?  7 zile??? Ma tenteaza si pe mine  dar o sa mai pot sa performez la sport ? :) uite ce ma preocupa pe mine :) Ne-am luat Vitamix si mi-e si rusine sa zic dar cam zace nefolosit...

 

Aqai, te-au primit la kendo?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza tarzie!

 

raport: sambata alergat 4 km, gradiniarit, jucat bedminton cu copiii. si shopping de flori., tre' sa conteze, ca era cald in serele alea de simteam caloriile cum se scurg pe mine :)))

 

duminica plimbare scurta, vreo 3 km. tot gradinarit mult, si bedminton. 

 

kendo update: dl sot a zis ca nu-i musai sa ma duc, ca ma invata el cum sa dau cu sabia in capul altora. si a ras de mine ca eu credeam ca la kendo invata samuraii sa se bata bine cu sabiile. el a zis ca nu, ca aia invata de la mama si tata de acasa,  si m-a pus sa ma uit la videos pe youtube. si cam are dreptate, adica pac ii dau unuia cu sabia in cap, pac punctul. nu prea sunt spectaculoare bataliile alea cu sabia.

 

asa ca maine am trial la muay thai, va spun dupa maine daca ma si primesc:). si daca reusesc sa acomodez orele, mai am in vizor archery.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...