Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Intri si tu in clubul Muai Thay? :D eu maine am antrenament.

 

Ieri am incheiat seria  de 5 garzi, ma declar multumita, am reusit sa dorm noaptea cateva ore si am si dictat si codat.

Azi am mers in Dresden ca aveam ultima sedinta la epilat. Am mai primit una gratis :P

Dimineata am ajuns acasa, am mancat o banana si un baton cu cereale fara zahar, am trebaluit jumate de ora si am plecat. De la 11 si ceva pana acum la 19 am stat in total max o ora pe scaun, in rest am umblat peste tot de ma dor talpile. 

Am mancat in Dresden un mar verde, o pruna, un wrap grecesc, niste branza de vaci cu zmeura si cocos si 2 cafele de la starbucks.

Ah, plus un pahar de fructe pe care am dat 3 euro si ceva si nu a fost deloc bun.

Acum imi astept sotul si ne caram acasa....nu cred ca mai merg azi la sport ca nu mai pot si e tarziu.

 

 

Am uitat sa spun ca data trecuta la incalzirr am facut 50 de abdomene lungi si.....50 de flotari. Am zis ca o sa le fac pe genunchi pt ca prefer sa le fac asa dar corect. Ei, am tot facut, am ajuns la 15 si am zis ca hai mai 5, dupa aia la 20 si ca hai mai 5, prin urmare am facut 50 corecte in 2 serii.

M-am surprins si pe mine.

 

 

Mocanita, cjiar azi ma gandeam cine Dumnezeu da atata amar de bani pe Vitamixul ala :)))) daca l-ai luat pai scoate untul din el!!!

 

 

Cand ajung acasa pun cateva linkuri interesante pe care le am gasit ieri.

 

Scuzati greselile dar scriu de pe telefon.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ciao fetele cochetele

ieri mi-am facut Pilatesul 40min si un pic de bicicleta, nu zic cat ca ma fac de ras, dar e un inceput

azi tot 60.0, nu vrea sa mi-l arate deloc pe 59 ala

ieri am mancat asa

pranz - spanac cu 1 ou in apa si cred ca am avut si 2 wasa

gusatre - 1 mar mic

cina - varza cu carne si putina mamaliga- asta nu prea a fost conforma, dar asta e, s-a dus

 

de ce incerc eu sa mananc mai corect, fara carbs si grasimi, parca de aia-mi face sotul in ciuda, el s-a decis sa tina doar fara carbs si bga grasimi la greu,...crede el ca o sa slabeasca asa...in fine, cum zice el

 

azi am fost la proceduri, ma apuc de treaba si o sa-mi strecor si Pilatesul mai tarziu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau Ladies,

 

Anna, ma bucur sa vad ca nu mai levitezi la 62, ci la 60. E fff bine! O noua greutate intermediara.

 

Xio, vreau si eu la Dresden, ca tare-mi mai place! Nu mai stiu, ce ai decis ref urmatoarea etapa, ramai acolo la spital?

 

JG, cu sucurile e asa. Noi am citit cartea lui Jason Vale, 7 lb in 7 days super juice diet si am tinut de acolo. E varianta de Kindle.

 

Marina, donde estas? Ai fost cuminte? Ca eu da. Am halit regulamentar prima zi din cele 30:)))

 

Azi asa: dimineata banana si mar, pt pranz am niste paste fara gluten cu un sos de rosii facut in casa si diseara tot paste (mai putine) cu un sos de dovlecei cruzi rasi. Obligatoriu (cica, scrie in dieta) 4 bucatele de cioco neagra. Azi fac lower fix, desi n-am niciun chef ca mi-a venit si CM si ma simt ca o vegetala...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata, muay thai scrie pe mine vara asta. am fost, am supravietuit, ba mai mult m-am si locomotat pe bicileta, deci la cele o ora si jumate de antrenament adaugam si vreo 5 km de bicicleta. dat fiindca nu am apucat sa mananc nimic inainte si acum e 12:48 m-am infipt in piept de pui la gratar, cartofi prajiti :) si salata

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu azi la pilates, in program: numai plank si exercitii din plank. Am crezut ca mi se rup antebratele.

Vestea buna e ca am reusit sa slabesc... nu stiu exact de ce, ca nu mananc de dieta. E drept ca sunt ins esiune si n-am dormit devreme ca stau noaptea sa-mi scriu la referate, poate de asta... habar n-am, dar am ajuns la 54.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, am bucur ca ti-a placut :D si la noi au venit multe fete, cateodata eram la antrenament mai multe decat baietii.

 

am mancat ok si ieri si azi, azi am mancat si o mini inghetata dar inainte de antrenament.

De dimineata iaurt cu o lingurita de magiun, zmeura si afine si cred ca o banana dar nu mai sunt sigura :)))

la lucru un mar si un baton cu proteine si ciocolata neagra, un pranz de cacat, mi-a si parut rau ca am dat banii si ca am mancat carbohidratii aia...niste paste integrale cu sos de branza si legume (cica). Am mancat putin din ele dar tot de toata jena au fost.

 

acasa mi-am facut o shaworma (incerdibil ca nu stiu cum se scrie!!!) cu tofu, rucola, cascaval light, sos de iaurt, dupa aia am mancat un pepene galben (da, un pepene intreg) si inghetata...iainte de antrenament o banana si inca un espresso. Acum tre s aimi beau proteinele dar nu imi plac deloc astea de ciocolata :(

la antrenament a fost foarte fain dar eram rupta d eoboseala si m-am simtit de parca am facut cu incetinitorul. mi-am luat cativa pumni ca reactiile mele erau la fel de adormite ca mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi la clasa de incepatori sunt doar vreo 4 fete... si toti la incepatori sunt studenti an mic, 17-18 ani, groaznic, sunt cea mai batrana persoana, mai batrana si decat instructorul! dar ma bucur ca nu eu am fost cea care a lesinat la incalzire, ci dintre studenti :)

 

si am ramas in impar la antrenament cu parteneri

 

norocul meu ca a aparut o studenta de la avansati tocmai pe cand incepeam antrenament cu parteneri si m-am antrenat cu ea si mi-a corectat din lovituri. ce credeti, soarta, era masteranda la contabilitate, lucreaza la KPMG :) adicatelea 2 contabile tabacindu-se cu finete. eu ca e ne-etic sa dau in studenti, ea ca eu sunt muuuult mai in varsta probabil si si incepatoare :)))))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...