Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Aqai, sau o fi zis ca bai daca si maica'mea s-a dus nu oi fi eu al mai fraier :)

 

raportez zi de proteine, mi-e o foame de nu ma vad ca am mancat doar branza la pranz in afara de fructe dimineatza si ajung acasa probabil dupa 8 cand nu mai mananc. Mai dau cu apa si poate vad si eu 55.9 pe cantar de la faza asta. Oricum am mancat doua trei zile pana la refuz, probabil ca merita si stomacul meu o zi de foame  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai, nu ai voie la Muay thai sa arunci adversarul pe jos ca la ninjutsu, K1, jiu jitsu, Judo samd.

daca vrei sa vezi si cu aruncat pe jos atunci MMA, acolo e totul permis. In rest, fiecare are reguli, de exemplu la Muay thai ai voie sa lovesti cu cotul si genunchiul, ai voie clintschuri mai lungi, la K1 nu.

Nu ai voie sa iti arunci adversarul pe jos folosindu-te de coapsa de exemplu. Suunt multe reguli pe care nu le stiu.

dar oricum sunt f diferite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna, bravo! Asa da! Trage-i cu limonada aia pana la 57 Kg! Si dupa aia tot asa;)

 

Yuuuuckkk, nu m-as lipi de un transpirat de asta nici sa ma omori!!! Eu nici de sotul din dotare nu ma lipesc cand e transpirat, apoi de un strain. Nici de mine nu-mi vine sa ma lipesc transpirata [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Si eu am mancat ieri cam mult, numai si numai din cauza ca am scapat in alune, ca a trebuit sa fac unt de arahide pt copii+sot… 

 

Azi zi de proteine, evident ca eu sunt super balonata. Sunt si la CM, asa ca am si alte motive. Am tinut aproape 4 zile de dieta si asa ma mananca undeva sa ma cantaresc maine dimineata, dar nu vreau sa ma demotivez, ca stiu ca retin apa la CM. In plus, azi sunt 35 de grade aici in zona unde lucrez eu, asa ca am retinut si mai mult! Ma gandesc sa ma cantaresc luni dupa o saptamana intreaga.

 

Aqai, ce mama model esti… la propriu [pk] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nemancatul dupa 6 face minuni si fata mea mai am 3 sapt si termin 90 de zile de rina. Nici mie nu-mi vine sa cred ca am rezistat pana aici. si 95% din timp am tinut-o ca la carte.  Plus sportul mai de placere, mai strans din dinti zilnic cu f mici abateri.

 

si in plus am praguri, stat la 62, 60 cate doua saptamani , dupa aia doua kile s-au dus fara sa le observ. Probabil ca la 56 o sa stau ceva ca ma invart 56,5 de ceva vreme si pana o sa vad 55.9 ala te mai stresez vreo saptamana. Sau cine stie , am noroc si le vad maine dimineatza:D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, nu ai voie la Muay thai sa arunci adversarul pe jos ca la ninjutsu, K1, jiu jitsu, Judo samd.

daca vrei sa vezi si cu aruncat pe jos atunci MMA, acolo e totul permis. In rest, fiecare are reguli, de exemplu la Muay thai ai voie sa lovesti cu cotul si genunchiul, ai voie clintschuri mai lungi, la K1 nu.

Nu ai voie sa iti arunci adversarul pe jos folosindu-te de coapsa de exemplu. Suunt multe reguli pe care nu le stiu.

dar oricum sunt f diferite.

 

 

stiu ce zici, ce vroiam sa spun e ca daca ma enerveaza dl sot, tot nu pot sa dau cu el de pamant ca ninjutsu e mai tare :) si el poate da cu oameni de pamant si scapa din tot soiul de prize.

 

am si eu idei in cap, ma vad deja mare luptatoare, indulge an old woman :)))))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca vreti sa va distrati uitati-va pe site :))) e un costum de baie pe care am fost nevoita sa il cumpar cand am fst la un hotel si nu aveam nimic la mine ca sa mergem la sauna si bazin :)))))

 

si ceallalta poza e cu abdomenul in mai multe etape.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, asta cu nemancatul dupa ora 6 cred ca face minuni, dar eu nu pot din motive familiale. Mancatul seara in familie e sfant pt noi, iar 2 seri pe saptamana ajung dupa ora 10:30 acasa… Insa chestia asta a 2-a se va regla la vara dupa ce ne mutam mai aproape de serviciu. 

Iti tin pumnii pt 55.9 dimineata. Moama, ce departe ai ajuns!

 

Xio, oricum si din orice pozitie, esti extraplata [pk] . Costumul de baie e horror [fal] !

 

Aqai important e sa ai fun si sa dai cu sotul de pamant doar din cand in cand… in sensul bun (citat din fii-mea mai mica) [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...