Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Eu ma extraplatizez zilele astea exclusiv la gradinarit. Imi tot bat capul unde sa gasesc un loc pt un artar japonez din acela pitic si cu frunzulite f subtiri. Apoi cum il transport acasa ... Alta mancare de pesteca e voluminos rau, nu incape in outback. 

 

E victoria day, long weekend, THE weekend pt gradinarit la noi. Best deals, best looking plants.

 

la antrenament mai merg doar miercuri cu toate liberele, dar sper sa plind o tura buna de bike maine si o iesire in padure ceva luni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am reusit sa merg si azi la sala, doar lucru cu greutati pentru brate/piept si ceva cardio pe bicicleta si pe ARC trainer. Deci in total de 4 ori saptamana asta, yey.

 

Azi m-am intalnit cu niste prieteni care nu m-au vazut de mult si mi-au zis ca am slabit - e adevarat ca-mi atrage sotul atentia ca mi-am luat blugi marimea 36 si ca toate tricourile sunt S/36 in ultima vreme. Dar la Kg nu se vede si tot am grasime pe burta :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jg, eu iti fac galerie sa slabesti cum doresti!

 

carolinah, nu, dar ne inchiriaza remorci :) oricum am hotarat ca nu il luam anul asta caci vom face 1 din doua: ori il plantez in coltul terasei noi pe care dl sot o face vara asta ori mut un tuia din fatza casei in spate unde mai am tuia si pun artarul pitic in locul lui. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

finantistele musculoase ce facultate ati facut si cand ? poate am fost colege. eu am terminat rei in 97 in buc

 

in materie de kg ieri zi de carbohidrati si tanti rina asta zice ea pitza dar va jur ca nu merge chiar asa. Pizza a fost delicioasa, si cantarul a urcat gratios la 57 in loc sa arate 55.9 :)

 

Si noi gradinarim, tuns iarba cu sport, primenit toate florile, trebuie sa imi mai iau cate una alta dar fiing casa inchiriata parca nu pot sa bag atatia bani in gradina omului. Si proprietarul ma enerveaza asa ca nici nu am chef. In angola am lasat o gradina superba in spate si un balcon plin de flori, s-a batut lumea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

finantistele musculoase ce facultate ati facut si cand ? poate am fost colege. eu am terminat rei in 97 in buc

 

in materie de kg ieri zi de carbohidrati si tanti rina asta zice ea pitza dar va jur ca nu merge chiar asa. Pizza a fost delicioasa, si cantarul a urcat gratios la 57 in loc sa arate 55.9 :)

 

Si noi gradinarim, tuns iarba cu sport, primenit toate florile, trebuie sa imi mai iau cate una alta dar fiing casa inchiriata parca nu pot sa bag atatia bani in gradina omului. Si proprietarul ma enerveaza asa ca nici nu am chef. In angola am lasat o gradina superba in spate si un balcon plin de flori, s-a batut lumea

Noooo, no way! Eu am terminat REI in 97 in Buc. Economie mondiala. Cum naiba???? Ai fost la intalnirea de 12 ani? La Intercontinental?

 

Eu nu inteleg asta cu pizza la ziua de carbs! Pai pizza aia n-are pe ea niste mozzarella? Adica proteine? Nu se contrazice cu ideea de Rina? La ziua de carbs mi-am facut o paine fara gluten si am halit-o pe toata, partial goala, partial cu salata de vinete si rosii. In plus, am halit un baton de ovaz si cioco neagra. Delicios, dar sunt sigura ca nu ajuta la dieta deloc. De fapt, poate ca ajuta, in sensul ca da organismului un plus de calorii si carbs ca sa nu se leneveasca metabolismul. Cred ca asta-i ideea zilei de carbs...

 

Si eu am lasat la ultima locatie inchiriata, unde am locuit niste ani, o gradina ca de revista. Am gasit o mare de buruieni acolo si am lasat o minunatie. Am pus gazon, am plantat o multime de flori, am facut ronduri! Am pus muuulte jardiniere la balcoane si geamuri, ghivece atarnate cu muscate si petunii curgatoare. Facea lumea poze cand venea… Nu mi-a parut rau nicio clipa. Am facut-o pt noi, ca doar locuiam acolo. Ne-am simtit bine acolo.

 

Aici n-am loc de asa ceva. In plus, acum am caine mic care sapa. Peste 2 luni ma mut, acolo mai putin am, pt ca e toata curtea cu gresie:((((( Insa ghivece am si aici deja, o multime si partea buna e ca de data asta pot sa le iau cu mine:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...