Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, asa e, am fost prima promotie cu 4 ani. Eu la REI am ajuns din intamnplare, dar asta-i alta poveste:)))

 

Ieri zi de vitamine. Sunt uimita cat de usor trece ziua asta, fara foame, fara nimic, de mi-e si teama sa ma urc pe cantar dupa ea. Insa, trebuie sa am grija sa nu amestec prea multe intre ele. Adica nu salata din 1000 de chestii, ca ma balonez urat.

Ieri am umblat aproape 7 km.

 

Azi proteine si 1 ora de Body Tonic la sala. Abia astept cina, ca-mi face tata ciuperci maaaari umplute cu ceva branza si usturoi, la cuptor [yum] . Din pacate, va fi tarziu cand voi manca, dupa ora 22:30...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare , eu am dat-o ieri in bara

nici sport, mancat frumos pana la 8 seara dar ciugulit din floricelele lui fi'miu, mancat o ciocolata mica cu rom la care a mers si o bere.

Fara daune dar nici 55.9 ala nu se arata,

 

De fapt problema e ca de vreo 2 zile am o durere cumplita de cap, ameteala si imi dispare claritatea parca, am probleme sa tin balansul. Cred ca am ceva probleme de tensiune zise doctorul din mine, eu in general am o tensiune f scazuta dar acum depasesc putin normalul. nu sunt racita, nu am alta problema medicala vizibila dar pur si simplu am capul greu. Al doilea diagnostic de dr internaut , ma gandesc ca poate de la stres. Nu am o perioada proasta dar e multa presiune si o fi asta modalitatea corpului meu sa spuna nu:D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, daca e de stres, baga niste meditatii. Uite asta merge bine inainte de culcare:

Ajuta cu adevarat!

 

Anna, bravo! Vad ca te mentii sub 60. Great!

 

Mie mi-a fost azi tare foame. Nu stiu de ce. Ma tot gandesc ca de la Body Tonic-ul ala tare intensiv de ieri… Am mancat si am mancat! MD am mancat 1 kiwi, 2 banane mici-mici, un pic de papaya, un mar. S-a facut ora 1PM si mie imi era foame, dar pranzul nu era gata. Asa ca am mancat un falafel (la cuptor) cu mustar. Inca imi era foame. Am mancat cateva stafide (aiurea total, I know). S-a facut pranzul. Am mancat ghiveci de legume. Nu-mi mai e foame:)))

 

Am fact 30 min de walking cu Leslie Sanson (ca am cautat un link pt celalalt grup si am zis sa-mi amintesc cu era) si 20 min abs cu prietena Chalene.

 

Sper sa ma lase foamea in pace, ca azi m-am cantarit si nu era de bine:(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mid week blue ...hai ca trecem peste, azi ma simt in forma sa bag 2 ore de cardio:D

 

nu pot sa meditez, nu e in structura mea psihica sa stau cu okii in pereti si sa nu ma gandesc la nimic. singura mea forma de meditatie buna ar fi un muay thai sau un box macar dar misoginii astia nu primesc femei. Daca toata lumea face arte martiale musai sa imi gasesc si eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...