Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Scotia si Irlanda suna bestial! Le avem si noi in plan. Insa aveam senzatia ca e mai bine vara, ca sa fie cald si mai putina ploaie...

 

Maine e la sala 1 ora de power yoga de proba. Adica nu e in orar inca, e doar tentative, sa vedem daca e interesata lumea. Abia astept sa incerc si sper sa ajung, ca e la 10 AM.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai eu aici?

 

Ieri zi de carbs si m-am trezit cam umflata. Am mancat multa paine facuta de mine si cioco neagra prea multa… Cred ca ziua de carbs o transform in inca o zi de amidoane, resp orez.

 

Azi vitaminizez. Am mancat capsuni si kiwi. Ora de Power Yoga nu s-a tinut din lipsa de doritori, asa ca am ajuns la aparate si am facut un circuit de fund-picioare de 1 ora si 15 min. M-a spart, recunosc. 

 

La pranz am ratatouille fara cartofi si diseara salata de dovlecel cu rosii si avocado.

 

Mai am si niste capsuni intre timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca una si ma duc, adica inca o zi pana la vacanta

ma invart tot pe la 59.2-4, nu vrea deloc sa mi-l arate pe 58+ ala

azi am mancat la 11 2 felite de paine cu zacusca cu ciuperci

pe la 4 a venit socrele cu cozonac asa ca am manca 2 feliute

seara 4 chiftele cu ketcup si 2 castraveti si asta e

sa vedem maine, nu cred ca-l vad pe 58 ala, ca sigur nu a ajutat cozonacul ala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fete dragi, iuhiiiii, azi 58.8, un pic fortat  ca dimi aveam 59.0, dar am mai stat putin, am mai facut un pipi, am mai consumat 

obiectivul pe urmatoarele 10 zile e sa ma mentin sub 60, ca plec in Thassos si acolo o sa fie sigur mancarica si somnic mia mult

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca eu vorbesc aici singura ca televizorul [:-)))]

 

Ieri am avut zi de proteine: dorada la cuptor cu broccoli la pranz si salata cu niste cuburi de pranz la cina. Am mai mancat si un lapte batut. Acum evident ca sunt balonata. Sport n-am prestat ca am avut o imensa febra musculara la picioare de la circuitul de picioare de joi, asa ca doar am umblat creanga cica sa circule acidul lactic...

 

Azi zi de amidoane la Rina: ghiveci de legume la cuptor. Are orez si cartofi in el, asa ca seara mananc partea cu cartofi si la pranz aia cu orez sau invers [alcool] . Upper fix e la rand azi.

 

Nu slabesc nimic. In ultima saptamana am pus 400 g [fal]  [fal]  [fal]  Am dat jos 1.5 kg in primele 4 zile, am pus 400g in urmatoarele 7. F efficient!

Sugestii?

 

Editez sa spun ca parerea expertului meu sot este ca am retinut apa  si ca e acid lactic acumulat in muschi, pt ca inca ma chinuie febra musculara si ca se va regla...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Cred ca are dreptate,in sensul ca daca te misti si la cit de light maninci ,nu vad cum sa te ingrasi. Clar ,ca daca schimbi ceva ,slabesti pe moment.

  Chiar aseara discutau doua slabe despre Rina , singura dieta pe care n-am tinut-o ,dar  momentan incerc 85% raw vegam Spun 85% ,ca iar am gasit halloumi si-s om si eu. N-am liniste pina n-o termin!

Azi 15 min de sarituri,in diverse moduri ,dupa digi sport1.Foarte extenuant!

Pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma stiti , cand dispar inseamna ca am luat-o pe ulei :)

de dieta m-am tinut teoretic dar cu abateri zilnice, sportul in schimb l-am respectat cu strictete .

Degeaba insa, inloc de 55.9 sunt 57 :( asa ca tb sa-mi bag mintile in cap cumva dar imi cam lipseste entuziasmul 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...