Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

o sa imi iau si un test de glicemie dar pe bune, eu mananc f putin zahar. am intins- o o perioada cu dulciurile dar intinsul meu insemna o prajiturica pe zi sau la doua zile , o ciocolata cu rom pe saptamana de aia mica.

In general nu-mi place ciocolata, nu-mi plac dulciurile, 90% din mancarea pe care o mananc o produc cu manutza mea de la 0, in ultimele 3 luni am baut alcol (vin sau bere) absolut accidental, cum naiba sa ma fi pocnit glicemia asa din nimic. si acum am gustul ala teribil in gura, zici ca am lins  borcanul cu zahar si pana acum am mancat doar un bol cu cirese. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

algeria?

mi-am facut analizele acum o luna. L-am uimit pe dr cat de sanatoasa sunt la varsta mea. toate analizele de sange ok (cat de bine le-or fi facut), greutate rezonabila, plamani ok, EKG ok, am urcat si la etaj pe scari fara sa ma inghesuiesc cu toata lumea la lift

oricum e un progres fatza de angola ca astia nu mi-au gasit apendicul scos pe la 13 ani:D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am cam intrat in pacat fetelor, nu mai povestesc sa nu baliti pe aici

vad eu ce fac cand revin, ai ce-as manca niste capsuni, ar treb sa-mi iau sotul si sa mergem la cump, dar parca vad ca mergem iar la o branza cu rosii, vinete cu branza, caracatite si altele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-e for de maimutele, imi pare rau ca nu le0am luat si pe ele, dar cu ele nici nu m-as fi odihnit, nici n-as fi putut munci (pt ca sunt cu munca dupa mine) si nici aletle

lasa ca el duc si pe ele pe 20 iun la bulgari, la AI, am zis ca e cel mai comod cu pitici doecamdata si in Sept, daca sunt cuminti la blgari poate revenim in Thassos in formatie completa

 

va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 2 zile de tinut ca la carte, baut apa multa si sport raportez ca am ajuns la 59.2 Yay me:)))

 

Azi zi de amidoane, asa ca mananc la pranz si seara orez yasmine cu dovlecei la cuptor. Dpdv sportiv am in program upper fix.

 

Se simte si la haine ca fac sport in mod constant. Desi cantaresc mai mult decat de obicei, hainele pica altfel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu in scadere, reteta clasica dieta si sport.

Azi tot cascand okii pe blogul alora de la beachbody am decis sa imi fac un chili cu orez negru si fasole neagra , rosii proaspete facute suc de mine si am bagat vreo 2-3 ardei din aia mici si iuti pluti toate condimentele de chili din casa , plus cumen si cu coriandru proaspat . Astia zic si cu ceva feta pe deasupra dar eu o sar , in schimb a gustat al meu sot aseara si a zis ca e delicios. Am gustat aseara fix o boaba de fasole si una de orez , parea misto la gust , mai am o ora jumatate pana la pranz, numai la chili ala imi sta mintea:D

azi e zi de lower fix parca Caro....eu pe asta merg sau pe tonny tot picioare, vad eu de ce sunt in mana diseara . 

Ieri am bagat zumba si combat fit si pot sa zic ca aseara aveam o oboseala de aia fizica placuta, ma durea asa tot corpul dar nu tare, cat sa simt ca am muncit ceva:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...