Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Anna, bravo! Se vede bine ca ai slabit. Acum un pic de tonus si gata, mentinere!

 

Caress, welcome back! Cred ca poti sa te apuci, dar protejeaza umarul ala totusi.

 

J G, congrats pt terminarea tezei! Lasa ca le dai tu jos alea 3 kg. Important e ca ai terminat.

 

Anda, cred ca miscarea facuta in mod constant ajuta la circulatie. Sigur ca si masajul, mai ales cel profesionist, ajuta. Cu varsta metabolismul scade, in principal din cauza scaderii masei musculare. Daca mentii tonusul muscular crescut, metabolismul nu mai scade asa. Nu cred ca e nevoie de mai multe exercitii, ci de constanta! Again;)

 

Marina, pe unde umbli, draga mea?

 

Eu sunt in parametri. Am slabit, am ajuns la 59. Eu ma misc in jur de 58 in general, asa ca sunt OK. Dar continuu:) Sport am facut saptamana asta de 4 ori, inclusiv azi lower fix. Maine vreau sa fac yoga fix.

 

Azi zi de legume-fructe la Rina si vreau sa mananc asta: http://www.beachbody.com/beachbodyblog/nutrition/roasted-cauliflower-steaks-with-fresh-gremolata

E deja la cuptor. Mersi, Marina [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Uf! Mi se pare asa o sperietoare varsta... am tot observat schimbări de calitate la corpul meu, gen: picioare umflate, vanatai mari, zgaibele nu mai trec repede, pielea cam face cute, sa nu mai zic de fese si piept..... si ma tot strduiesc cu sportul asta, tot incerc sa schimb, sa aflu mai multe, sa-l fac mai corect.. 

Adica sa nu va suparati ca tot intreb si intreb chestii :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Mulțumesc de primire. :)

Sa ma laud si eu ca am facut febra la maini... de la gantere de 3 kg :)) si eu care ma infipsesem la 5... aiurea, mai aveam putin si le scapam pe picior. .. ca ma gandeam ca fi mea are 8... stau cu ea in brate mereu.... pot fara probleme... 

Eeeeeheee... sper sa fiu perseverenta si sa ma automotivez, mai citec si aici, ma mai mobilizez... libelula ma fac!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ai 35, doamne ce tinerica! :)

 

back in business cum s-ar zice, 5 zile de antibiotic din pacate mi-au provocat o foame de lup si niste dureri de stomac de zile mari asa ca am tot mancat. Plus sport zero ca abia m-am miscat vreo 3 zile. Ieri mi-am revenit in fortza cu sportul , bagta o ora de sala intens, ex picioare plus ceva box la sac ( echivalent, e un omuletz din cauciuc tip hopa mitica in care dai)

Azi la munca , brrrr inca nu ma obisnuiesc cu lucratul duminica si incepem si in fortza.

 

Caro ca ma intrebai ce fac dupa 90 zile de Rina...ma gandesc sa o continui sau sa o schimb pe un low carb. Ultima luna am facut=-o cam varza , ar fi bine sa o tin cu disciplina alimentara. Noroc ca vine Ramadam-ul si se duc toate tentatiile culinare, la ora la care se apuca ei de mancat nu mai am eu chef :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, welcome back. Bine ca ti-a trecut!

 

Spune-mi, please, in perioada de Ramadam lucrezi normal hours? Adica nu se schimba si programul de lucru?

 

Eu vreau sa continuu Rina inca min 2 sapt. Haide, mai tine si tu cu mine!

 

Anda, cum nu stii unde s-au dus ultimii 10 ani?! Pai ce, faci si ai exact aceleasi lucruri de acum 10 ani? Eu banuiesc ca viata ta s-a imbogatit mult in aceasta perioada, deci acolo s-au dus anii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...