Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Program de sala... ce mi place cand reușesc aa fac un exercitiu greu !!! :))

 

La sala e un fel de exercitiu comic, cu un ciocan urias si un cauciuc in care sa lovesti... si facea un baiat... si ma gabdeam eu ce pproductiv ar fi sa pun niste nuci, sau niste chestii care subt greu se spart si imi trebuie acasa :))) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi mi-am inceput ziua cu 1 nectarina si o plimbare cu cainele deal in sus, deal in jos, pe plaja etc. Imi place sa fac chestia asta sambata. Ma incarca de energie si ma relaxeaza in acelasi timp. Am mers 7 km.

 

Azi am o lista lunga de genul: epilat, rufe etc etc, asa ca mi-a prins bine sa ma relaxez la prima ora:))) 

Voi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:) mie imi place sa fac lista si plan... . Doar ca sa chiulesc apoi. ... ce placere am sa zic " eee fac maine chestia adta, acum dorm putin :))" 

Am inceput ziua cu zmeura ( in opinia mea nu exista ceva mai delicios pe lume... poate doar murele bine coapte ) si pe seara sala.... azi am de lucrat picioare :)

Wee placut va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri am avut ultima zi de dezmat

Inca nu sunt sigura de cum si ce voi manca, mai rumeg la asta dar mananc sanatos pana atunci. azi am avut zi de fructe, adica am manca 2 banane, jumate  de lubenita, jumate de pepene, dimineata cirese si la micul dejun 2 wafe de orez expandat cu gem de smochine.Ma pregatesc sa merg la cumparaturi dar mi-e ataaaaaat de lene.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In acet weekend am dat-o pe da laturi cu Rina. Am mancat normal, plus cate ceva dulce.

 

Ieri am tinut zi de vitamine (fructe ziua si apoi seara conopida la abur cu maioneza de avocado) si am facut 1 ora de picioare-fesieri.

 

M-am plictisit de Rina asta… Am zi de proteine si ma gandesc cu entuziasm la omleta cu ciuperci de la pranz, dar m-am saturat si plictisit de Rina. 

 

Marina, tu mai poti?

 

Azi fac abdomene. Vreau sa fac programul de abdomen-lombari de la Rev Abs. N-am mai facut demult si-mi amintesc ca era fain.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nope m-am cam saturat de rina si de fructe only diminetaza. am o super balonare si in plus mi-e foame de mor pana la 12. Incerc sa o carmesc usor spre un mancat sanatos fara dieta, azi am niste humus si salata de vinete la mine, diseara mananc o salata ceva usor si program de sala, zi de muncit picioarele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna:) am luat ieri o portie de lene si sala deloc :( iar azi nici nu știu pe unde m-as ascunde sa nu ma duc.... am si dormit prost ca -i dau fi-mii dintii... dar na.... scuze găsesc imediat. ..

O sa trag de mine, macar luna asta sa ma duc de 5 ori/sapt ca apoi schimb cu alergat usor si mers mult....

Ei, acum ca am scris, trebuie sa ma duc, corect??!! :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...