Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Astazi nu era chip sa ajung la sala, dar cum aveam zi de brate/spate, am facut acasa flotari :))) cred ca cele mai jalnice flotari posibile, cu nasul in praf ( aaa am observat ca trebuie sa bag si aspiratorul sub canapea :))  ) si cu coatele tremurânde de ziceai ca sunt curentate :)) 

Macar m-am distrat.... fi mea cel putin era cu gura pana la urechi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

ce constiincioasa esti! eu astept sa vad daca merg la sala sau nu.....dupa sala ne plimbam cu bicicleta pe la niste lacuri din apropiere.

 

Pai am tot citit si inntrebat ce si cum se fac cele mai bune antrenamente, su cel putin in cazul meu ( mentinere masa, slabire usoara, necesitate stimulare circulatie) am concluzionat ca pot merge 3 luni pe an la sala se forta ( dar forță adevarata, cu cat de mult pot trage) , si in rest mișcare moderata,  mers, alergat, role,  inot... chestii de sezon si placute :)

Si frumusetea este ca cele 3 luni sunt disparate,  gen iunie, octombrie, februarie... asa ca pentru o luna ma pot mobiliza maxim :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine la mine, nu mai pot fara :) Imi face tare bine.

Azi la epilat am fost intrebata daca fac sport,  apoi cat  de des :) 

 

Marina, ne-a plecat Geo la detox :) poate ai citit de boot camp, mi-ar fi placut si mie, poate la anul.  O saptamana facem cu Adriana. Ne impinge mai rau ca  Geo cateodata  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am avut o zi tare proasta: plecat cu fi-mea in excursie, intarziat pranzul care era gen meniu fix si porcarie, mancat tot de foame... seara bagat picioarele si continuat cu pufuleti si inghetata, de nervi. Evident nema sport.

 

Azi cuminte, mananc ok, merg la 7 la o clasa de upper body. Maine voi fi iar in deplasare, dar in Bucuresti e ok, am optiuni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ieri am avut o zi tare proasta: plecat cu fi-mea in excursie, intarziat pranzul care era gen meniu fix si porcarie, mancat tot de foame... seara bagat picioarele si continuat cu pufuleti si inghetata, de nervi. Evident nema sport. Azi cuminte, mananc ok, merg la 7 la o clasa de upper body. Maine voi fi iar in deplasare, dar in Bucuresti e ok, am optiuni.

 

:) macar a fost frumoasa excursia?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...