Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

:) azi am picat si eu inapoi...

 

Carolinah,  :( sper sa te faci bine repede...   depinde... tu suspectezi ca e de la alergat? Eu am avut durere de sold o singura data cand am alergat cu incaltaminte aiurea, ca nu aveam ce mi trebuia la mine... e foarte,  foarte important ce ai in picioare... exista chiar incaltaminte potrivita stilului de alergat si labei piciorului, care previne incidente...

Dar din ce stiu eu picioarele sunt cele mai expuse la dureri cauzate de alergat, glezne, genunchi, gambe...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi incep saptamana 3: mers 4 min, alergat 3 min, repetat de 3 ori. Plec sa alerg in 10 min, cu ambele fete.

 

Dulce, unde esti? Mai alergi?

Buna!

Ce surpriza placuta ,ca ai intrebat de mine! Parca am avut un presentiment sa vad ce mai faceti.... Mi-era dor de voi si va pup!

De ieri am inceput si eu sa alerg. Am alergat 8 ture de stadion si am mai urcat scari vreo 10 minute. In rest grasa ,desteapta si frumoasa.Sint  cu psihicul la pamint ,ca nu-mi mai vin nici hainele si cind ma uit in oglinda turbez. Sper sa ma tin de treaba!

   M-am decis sa fiu serioasa si sa merg ,chiar si singura la alergat ,ca-I posibil sa se mute partenera de jogging in SUA.

Azi mi-am scos Tabata de pe net sa vad care-I treaba ,ca promite efecte spectaculoase.

    Ma omoara virsta a treia si premenopauza asta ,care depune orice gura de papa bun ,care-o accept ,ca-s slaba de inger.

Tonifiere maxima!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...