Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai, ce nashpa! Insa inotul e o forma de miscare complexa si safe, asa ca go for it! Eu n-am rezistenta la inot, din pacate. Pt ca nu-mi place sa simt apa aia pe fata/urechi etc, nici nu voi avea, ca obosesc repede cu capul pe afara tot timpul.

 

Otilia, nici eu nu vreau muschi la gambe. Au contraire [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie asa mi-ar place sa am picioarele :)

 

si dupa ce imi repar cat de cat genunchii o sa ma pun pe treaba sa vad daca pot sa ajung macar pe aproape :)

 

partea naspa cu inotul e ca e foarte monoton. va trebui neaparat sa imi iau un mp3 unedrwater player dar ... sut cam tight on the budget these days.  [:I]

 

post-113720-0-13394400-1442587177.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alergat aseara... :)

Mi am gasit "locomotiva" :) adica ochesc pe cineva care alearga cam in ritmul meu si ma tin dupa el/ea , la cativa m... 

Aseara am nimerit un nene cu rezistenta , nu gluma, alerga frumos si constant si a mai continuat muult dupa ce m am oprit..

Poate mai dau de el... sper sa nu ma raporteze ca il  urmaresc :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie asa mi-ar place sa am picioarele :)

 

si dupa ce imi repar cat de cat genunchii o sa ma pun pe treaba sa vad daca pot sa ajung macar pe aproape :)

 

partea naspa cu inotul e ca e foarte monoton. va trebui neaparat sa imi iau un mp3 unedrwater player dar ... sut cam tight on the budget these days.  [:I]

 

 

picioarele astea sunt facute la fitness, cu greutati. Foarte frumos, dar si abdomenul ala e...demential!

eu am mancat un borcan de nutella de 450 g in 2 zile.....imi fac acum de cap

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu-mi plac picioarele alea pt ca stiu ca in viata reala nu exista… adica poza aia e facuta dupa cele 3 zile de no carbs/deshidratare puternica necesare pt sedinta photo. In mod normal, e mai mult 'material' pe picioarele alea.

 

Insa sigur ca, comparativ cu ale mele de ex [smulgpar] , sunt muuuult mai aspectuoase [:-)))]

 

Anda, daca-l mai urmaresti pe nenea ala, o sa inceapa sa vina cu nevasta la stadion [soricel] .

 

Azi 1 ora de Pilates de dimineata. La sfarsit mi-a cedat glezna stanga, care e mai busita de felul ei. Era un exercitiu de echilibru/forta cu mingea aia mare, sprijin pe piciorul stang si, efectiv, mi-a cedat glezna. Nu ma doare acum, dar pe moment a fost nasol.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca azi m-am mobilizat, alergat 30 min pe banda(5 min mers rapid, 5 min alergat alternativ). Cel mai plictisitor sport in ciuda transpiratiei. Dupa am facut 40 min picioare din brazil butt lift. Cred ca maine iar ma resimt.

Mancat aiurea :(

Maine keep trying, trebuie sa imi intru in ritm ca nu sunt inca pe traiectorie tenis , banda probabil si vad cum o fi cu ex, o tin pe picioare si brazil butt lift cred

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu-mi plac picioarele alea pt ca stiu ca in viata reala nu exista… adica poza aia e facuta dupa cele 3 zile de no carbs/deshidratare puternica necesare pt sedinta photo. In mod normal, e mai mult 'material' pe picioarele alea.

 

 

 

nu zice si tu de pe acum, lasa-ma sa sper :)

 

loooove nutela. si inca in cea mai rea forma: clatite cu nutela si banane.

 

am mancat 2 alaltaieri. le-am facut clatrite is de obicei mie nu imi raman, da' nu-s' ce-am avut ca am mancat primele 2 clatite sa fiu sigura.

 

dupa aceea am facut penitente morale.

 

carolinah, atentie cu gleznele, sa nu ajungi si tu ca mine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...