Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Frumoase picioare ... :) initial aparuse mesajul meu in acelasi timp, si am derulat in sus sa vad postarea noua ( pe ecranul mic de telefon).. si imi apar mai intai picioarelr... si imi sta inima de admiratie invidioasa, crezand ca deja s-a trecut la postarea pozelor before...deja ma pregateam sa fluier admirativ posesoarea :))

Dar intr-adevar, cam greu se vad atat de definiti intr-o activitate obisnuita... apar asa dupa sala, bronzat, deshidratatre...

 

Eh... si strugurii sunt cam acrii... :))

 

Azi nimic ca abia ma tarai din cauza cm... am mers doar pe jos cu caruciorul, ritm alert, 45 de min... dar nu am realizat mare lucru, in afara de transpirat inestetic....

 

Ma tot gândesc la pozele alea, cred ca ar fi motivante... cum sa fie, aveti vreo sugestie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

https://www.youtube.com/watch?v=f0CoaZk706U

 

 

se poate :))))

 

 

Aqai, o parte am mancat cu cltite, ceaalta goala. Dar....nimeni nu face clatte asa cum le face bunica/mea.

Azi o ciocolata Milka mare..... dar deja imi planuiesc meniurile pt cand incep... si auzindu/va pe voi ma tot gandesc daca sa ma chinui si eu sa alerg sau nu. Sotul imi spune ca nu imi mai trebuie cardio, am destul la antrenamente, sa ma axez in rest pe greutati si cred ca asa voi face. Inca nu m/am decis daca sa merg si la sala atunci cand am antrenament sau sa merg doar la antrenament.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nuuu, mai, nu ne deraiati din start cu clatite si alte alea. Nutella o detest, dar clatitele ba… Si, desi alea fara gluten nu-s asa bune ca alea normale, tot le iubesc.

 

Anda, si eu CM, dar am Pilate-it, insa nu ma vad bine maine dimineata cand mi-am propus stadion. Fac ce fac si, cand sa merg si eu (pt prima data) la stadion, se intampla cate ceva...

 

Xio, alea-s cu totul diferite de ceea ce a aratat Aqai inainte! Acolo e si carnita (multicica), nu numai muschi file...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, unde e carnita la fata asta, ca e numai muschi? sa te uiti la fimulet, nu la pozele astea cu fundul.

https://www.facebook.com/FitnessMichelle/photos/pb.293653810646372.-2207520000.1442604100./1110775072267571/?type=3&theater

 

 

 

Aqai, nu am nici cea mai vaga idee. POate ai uitat dar eu nu le am cu prepararea dulciurilor :))))))))

 

 

a facut cineva paste din dovlecei? adica sa tai dovleceii in forma de spaghetti si sa ii gatesti? am vazut ca exista un aparat special care ii taie asa si voiam sa stiu daca il aveti si daca va place.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Avem 2 mini-broaste testoase - botezate Lili&Paco- Doamne, ce-as vrea sa ma mai bucur si eu ca ei pentru asa  putin lucru  :)

 

Super picioare in poza, pe gustul meu, vad dealtfel cateva seturi din astea la orele la care merg eu, fete/femei care vin la orele la care merg eu deja de 5-6 ani si lucreaza acum cu gantere de 5-6 kg/fiecare toata ora. Greu, dar o sa ajung si eu acolo :)

Sunt sigura ca sunt atente si la ce mananca , dar se poate.

 

Am ramas cu 1 singura zi de sport saptamana asta din cauza de copii bolnaviori dar recuperez sapt viitoare ca-s mai bine deja.

Ma bag la poze before-after .eu decid cand e after :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...