Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

fetelor cand devine mai usor? ma tot chinui cu bicicleta mea

am facut si ieri si azi 1.5km, dar azi m-am chinuit rau, poate si pt ca n-am mancat mare lucru saptamana asta. Targhetul era sa fac 1.5km de 2 ori pe zi,dar ieri n-am avut timp ca am fost pe la medici si pe la gradi

 

apropo, oare ar trebui sa-mi pun si eu niste adidasi in picioare, ca eu alerg in niste cipicei de casa, am monturi si nu prea-mi place sa stau incaltata; si poate asa descaltata nu prea am priza

 

partea buna e ca parca parca se vede ceva (sau imi imaginez eu), parca fundul e mai ridicat si parca se subtiaza/contureaza un pic picioarele

de scazut sub 60 se pare ca nu pot desi mananc mai nimic, dar cica masa musculata a crescut de la 40.0% la 40.5% si grasimea a scazut de la 16% la 15.8%

 

 

ieri am fost si la medic, ca ma tot vaitam de ameteli, tensiunea stand 9/6 si cand ma ridic 8/6, nu stiu cum i-a zis ea la aia-n picioare, dar se pare ca treb sa o iau mai usor, ca ma ia cu ameteli dc ma ridic repede

o sa incerc sa ajung si la analize de sange zilele astea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna, bea mai multe lichide si cafea. Nu e nimic ingrijorator la tensiunea ta, nut oti trebuie sa avem 120 cu saptezeci ;)

 

vezi ca sunt niste adidasi speciali pt alergat t cei care o pot face in picioarele goale

https://www.google.de/search?q=adipure&biw=1536&bih=755&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAmoVChMIp97ptOiMyAIVzI0sCh35mA4M#tbm=isch&q=vibram

 

 

eu cand am inceput sa sar coarda la kickbox saream de 20 de ori si dupa aia ma impiedecam, apoi am reusit incet incet de 0 de ori de 50 de ori, in 1 luna sau 2 saream deja in ture de cate 200 sau 300, in total 15 minute adica vreo 1000 sau 1500 de sarituri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Nici mie nu-mi vine sa cred ,dar desi sint in perioada CM,aseara am fost la stadion  cu intentia sa merg 10 ture si pina la urma am alergat 10 ture si am mers 3. Nu stiu ce m-a apucat,ca  nu ma recunosc! Azi dimineata 15 min brate si picioare si ma duc la alergat si in seara asta.

Ana ,sper ca te inspir. Nu te lasa,ca eu acum alerg 10 ture " natural",desi imi iesea limba dupa 6,altadata. Pai daca esti la tine acasa ce importanta are ca esti descult? Sieu in casa fac tot descult pilates sialte topaieli.

Xio,sariturile cica-s magie curate pt limfa. Am vrut si eu sa fac dimineata ,dar am observant ca ma lua migrena ,cu junghiuri prin cap. Poate era prea brusc,dupa sculare....nu stiu.

 De joi cica ploua ,la mine.

Pup si-o zi perfecta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

10.5 ture alergat si 2.5 mers.

De 3 seri ma culc cu burta goala. Imi chioraie matele si totusi nici un gram nu se duce. Strugurii i-am terminat de 3 zile si n-am mai cumparat. [:-)))]

Caro,cu tine-mi largesc orizontul,ca n-auzisem de calima pina acum. Adica fenomenul mi-e cunoscut,numele nu.

Noapte buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...