Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ziki, ce bine ca ai decis sa tii Rina! E echilibrata si da rezultate minunate pe termen lung. Eu am un fost coleg care a tinut impreuna cu sotia lui. El a slabit 17 Kg si ea 14Kg. Asta se intampla acum vrei 4 ani. De atunci au tinut mai mult sau mai putin Rina de mentinere si n-au mai luat nimic in greutate.

 

Marina, esti pe pozitii? Iti trebuie max 4 saptamani cu Rina sa ajungi unde vrei, nu? Hang in there! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-am instalat my fitness pal (inspirata de otilia  [flo2] ) si l-am sincronizat azi si la fit bit. si fiindca am mers deja 4.5 km pe jos, am primit calorii extra pe care pot sa le mananc azi :))) 

 

am net pe zi 1,200/ cal.

 

daca logistica tine cu mine (am ramas temporat doar cu o masina) diseara ma duc la aquafit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu inteleg eu, e cum sa logam mancaruri specifice:). Deocamdata folosesc substitute. De ex pt iahnie de fasole am selectat chili con carne:)

 

mocanitza, buna metoda de motivare:)

 

saptamana asta nu loghez sport, doar dureri de cm. sunt sigura ca si alea consuma calorii:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai vezi daca ai crezut ca nu gasesti si n-ai cercetat? :)) ai vreo 10 variante de iahnie de fasole, s-o tot alegi pe aia cu cele mai multe calorii.

 

a, mi-am adus aminte de o aplicatie de la Nike se numea Nike + training club sau cam asa ceva, faceam dupa ea cat am stat acasa cu copiii. Foarte, foarte misto structurata, programe de 30', 45', sortate pe nivelul tau de pregatire si pe target - impartite get lean,  get toned,  get strong. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziki am ratat-o azi dar ma aliniez la ziua de carne urmatoare a ta si tinem impreuna. Dar mi-e ca o sa mananci pui la gratar, fasole neagra salata, paste integrale cu sis de rosii pana o sa le urasti   [ups]

Nu-i nimic, macar sa stiu ca nu-s singura! Ce ma bucur ca "vii" si tu la Rina...  [:)]

 

Aqai, sa stii ca by default MFP pune totalul minim de calorii pe zi 1200, oricate kile si orice inaltime ai avea. Nu stiu de ce, nu ma intreba.

Si doi: incearca sa scrii chiar in romana, "iahnie" si ai sa vezi ca gasesti. Au o baza de date foarte mare, mai ales cand scanezi codul de bare.

 

Carolina, foarte tare ce zici de colegul tau si sotia lui! Si eu observ niste schimbari mari, deja! nu dau detalii ca imi slabesc reputatia - or eu am ce am cu slabitul altor parti din viata mea [:D]  

 

De la mine, sport.. inca nu. Maine, poimaine.. vin si dau raportul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...