Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daca va arat meniurile mele lesinati de ras. In general ce produse cumpar de aici le gasesc in lista lor fie ca-s branzeuri sau dulciuri. Ieri am fost surprinsa sa vad ca si batonul cu fructe si nuci cumparat de la un magazin naturist facut intr-o afacere de familie prin Suedia era fix in lista si erau corecte detaliile.

Pana si pliculetul de 1.1g de stevia l-am gasit in lista.

Ce fac acasa gasesc denumirile in romana. Iar ce mananc pe la cantina uneori in romana, alteori in engleza sau norvegiana.

Acum tocmai ce-mi storc creierii sa bag un fel de tocanita cu peste dar cu arome thailandeze si porumb din acela micut, crud.

Eu am mai mult de 1200 ca am bagat 2 workouturi de 30 de minute pe saptamana.

 

Am impresia ca se poate baga si CM-il cumva. Nu vreau sa imi instalez un app de la meniul cu fertilitate dar as vrea sa ia cumva in calcul ca scaderea mea de 1 kg din primele zile a fost in mare parte hormonala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va radet si voi. Pentru ca n-am retinut numele mancarii afisat i-am intrebat pe colegi dar si ei au dat din umeri. Asa ca pana la urma am bagat iar un drum pana la cantina inauntru unde era afisat, de se uitau bucatarii ciudat ca ce caut dupa ora de inchidere.
Las' ca face bine inca o tura de coborat/urcat pe scari in fustita mea mini scurta si stramta [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, au si chiftelute. si norvegiene si romanesti si de legume sau de falafel.

 

Aqai, ce fel de FitBit ai? Ma bate un gand chiar serios si sunt in perioada in care adun info, impresii. Cat te tine bateria?

Pe mine ma intereseaza sa imi spuna pulsul ca mai demult mi s-a spus ca am suflu sistolic si putina grija nu strica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...