Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Carolina, da, o sa astept sa ma desfund  [:)] Cred ca maine, in cinstea unei saptamani de Rina, ma apuc. Am inteles ce zici cu alergatul, e nitel diferit fata de programul ala cu couch-to-5k. Poti te rog sa mai scrii o data ce app ai tu? Stiu ca ai scris, dar ... muieti is posmagii?

 

"Scooterul" lui Aqai e trotineta copilului. Nu-i scuterul ala motorizat, cu casca si cu benzina si fum. Asa-i, Aqai?   [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ziki, nu e app, am printat asta: http://running.about.com/od/getstartedwithrunning/ht/getstarted.htm

 

Eu am ales programul 'de babe' sa fiu sigura ca ma apuc si ca ma tin de el. Ei zic ca dupa ce termini saptamanile astea si alergi 30min fara pauza: 'Soon you'll be ready to run your first 5K!'

 

Si cred ca asa si este, pt ca daca ajung sa alerg 30 min fara pauza ar fi exact pe undeva pe la 5K.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

40 min pe banda mai mult power walking decat alergat si am inclinat si banda. Parca nu am vazut sport de 2 decenii asa am transpirat. Mancat o singura data in zi aiurea si amestecat genul bagat pana te doare burta. Macar nu imi mai tb cina:)

 

Ziki , vineri Pe baricade, acum imi programez apps-ul 

 

io am dileme tehnologice, cum sincronizez toate draciile de aplicatii si device-uri in fitness pal-ul ala si ce apps integistreaza mai bine sportul in casa gen alergat indoor, nu am nevoie de alea de calculeaza distanta si apoi efortul pe baza de gps.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai merci, dar vad ca vorbesc mai mult de device si eu nu am nevoie de asta. Am jn apple watch care masoara destul de bine pasi etc si pe care il sincronizez cu mfp via Health apps. Numai ca programele de gen run keeper nu stiu daca inregistreaza si workout-uri indoor. Vad acum ca ceasul are un apps care face asta, mai studiez legaturile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred sincer ca atatea aplicatii mai mult ne complica viata. Si mai cred si ca pt niste persoane care au mai facut sport in viata lor, sunt complet inutile.

 

Cred ca putem sa apreciem destul de bine, pe baza de feeling, cum am mancat si cat sport am facut intr-o zi...

 

Asa-s eu, mai de la tara [alcool] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...