Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Eu cred sincer ca atatea aplicatii mai mult ne complica viata. Si mai cred si ca pt niste persoane care au mai facut sport in viata lor, sunt complet inutile.

 

Cred ca putem sa apreciem destul de bine, pe baza de feeling, cum am mancat si cat sport am facut intr-o zi...

 

Asa-s eu, mai de la tara [alcool] .

 

 

:))))

 

mai, eu n-am mai facut cura de slabire de 25 de ani, indulge me, macar sa o fac dupa toate regulile epocii in care traiesc :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Iar io sunt high tech si iubitoare de pantofi. Asa ca am ce pantofi vrei pe care nu ii port evident pentru ca ii stric si tot slapii sunt mai faini si toate device-urile pe care le programez si sincronizez in toate felurile, fara aste nu ma simt bine :) . In curand o sa-mi programez si sa dau drumul la masina de cafea via iphone:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Eu cred ,ca-s singura din epoca asta care n-am net pe telefon.Motivul principal ar fi ca nu vad,ca pe tableta/computer stau.

In schimb a venit o baba ,la mine la birou si cit stateam de vorba a mai rulat pe telefon facebookul,probabil. De asemenea am fost la o nunta,unde am sat linga o olandeza ,tinara ,care nu s-a uitat odata pe tel. I-am spus ,ca e clar singura din generatia ei ,care nu sta pe net si mi-a spus ,ca o face ,de regula ,dar acum n-ar fi civilizat.

     Sint antidevice-uri,de aceea nu iteleg nimic din conversatiile cu apps etc. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ar tb sa imi cumpar o masina de cafea pt asta ca momentan tot la ibricul turcesc sunt:)

 

Macar eu am espressor. Hai ca mi-am mai sters din rusine [:-)))]

 

On topic, ieri am alergat a 2-a tura pe saptamana asta. Intentionez sa alerg de 4 ori pe saptamana si sa merg la yoga 1 data. Initial ziceam ca fac 3 alergat +2 Pilates, dar mi-a placut prea mult clasa aia de yoga. Din pacate ajung doar vinerea seara, ca mi-e imposibil sa ajung la clasa de dimineata de la 10-11!

 

Am mai tot citit si e clar ca daca vreau sa progresez cu adevarat trebuie sa alerg de 4 ori pe saptamana. Clar! Cum alerg in orice caz sambata dimineata si cum mie lunea nu prea-mi place sa fac sport, raman zilele de marti, miercuri si joi pt alergat. Duminica de regula e zi de excursii, incheiate cu plaja si inghetata italieneasca  [bib] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar inotul mi se pare tot sport. Deci se pune !

La mine de vineri incep intilnirile cu prieteni ,pe la restaurant ,deci sportul cam iese din discutie ,dar macar nu maninc prostii acolo .

Tin postul pina pe 17 dec ,cind plec in vacanta si dupa aia prapad. Sper sa ma cenzurez cu mincatul ,dar de fiecare data imi propun si nu-mi iese.

Postul va fi varianta McDougall,sa vedem care-i treaba.

Parca ma incearca o usoara febra musculara. Vad eu miine dimineata...

  La mine e  frig ,12 grade ,cu vint si se simt mai putine,asa ca incerc sa alerg afara ,dar daca vad, ca nu merge ,o sa renunt.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fac dupa digisport1 si ce fac acolo,fac si eu.Eu fac de la 7 fara un sfert si de la 8 fara un sfert in timpul saptaminii,atunci cind nu fac cu mingi /stepper treapta/corzi/elastic,ca n-am si renunt. Duminica pot face pina la ora 10 ,cind se termina.

 Daca vrei poti alege pe youtube si experimentezi. Da un search cu ce zona vrei si gasesti acolo. Au tot ce vrei Tabata,pilates etc.

Categoric iti vor spune fetele variantele cele mai bune. Eu nu-s cea mai buna de dat sugestii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...