Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Se intareste repede, daca pui mai mult agar agar e gatain jumate de ora. Budunca nu a iesit fina pt ca am folosit whey protein si nu de cazeina. Dar e f buna la gust.

Mi am facut si niste fructe la cuptor, adica 2 mere, o para si o banana taiate in bucati mici, niste nuci si fulgi de migdale plus o lingurita de miere deasupra si scortisoara. Nucile au fist groaznice, poate sunt prea vechi, le am aruncat oricum. Dar in rest a fost delicios.

Inainte am mancat somon la cuptor cu cartofi noi copti si salata.

 

Azi am zi de spate si umeri.

 

Chiar, Marina, cat timp trebuie sa stai acolo?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dulcetica in desert era o vreme chiar misto:)

 

Nu stau permanent in camp, ma duc regulat cand am treaba . In rest stau acasa cu job de birou , cu copiii, teme si aceleasi probleme clasice ca toata lumea. Sotul meu lucreaza in rotatii cand munceste munceste cand e acasa e tata devotat si momentan e asa devotat ca a plecat in vacanta cu copiii ( la noi 7 sapt scoala, 2 vacanta sa nu dea in branci cu invatatul). Wk asta se duc la ceva conventie de gameri ,hacker si nu mai stiu cum prin alba sau cluj. De asta e el tata cool si eu mama aia nebuna. Ca de erau pe mana mea in vacanta citeau si faceau ex la mate cu program:)

 

Acestea fiind spuse si fiind singurica tot wk imi iau revansa cu sportul si mancatul sanatos.

planul de azi ceva ex picioare cu tony , ma duc la un tenis si imi imbunatatesc performantele la abdomene cu trx. E super fain trx-ul asta. Tb sa il fixez mai bine dar simt abdomenele alea din plin 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...