Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cand am chef de dulce imi fac fructe la cuptor si nu mai imi trebuie prajitura.

azi am mancat la lucru praji cu mere si nu stiu ce chestie cu stafide si gem, asa ca am luat o milka mare sa mananc. dar macar merg la antrenament sau in operatie, sa vad daca ma suna de lla spital ca nu am azi garda dar mi/am oferit serviciile :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dua ce ieri am mancat o milka de 250 de grame si am dormit, am fost ayi la sala. Mi-am propus sa merg dimineata cu sotul si de la ora 5 la antrenament dar atata ne/am lungi cu un serial ca el a mers la sala pe ora 1....am mers de la 5 cum trebuia, am facut o ora jumate antrenament, dupa aia fiecare pt el abdomene, am facut 200 dar variat, 2 serii de cate 25 cu bara de greutatii si rotari de trunchi stand in picioare, ma rog, nu am remarcat mare lucru la oblici, 2 serii la banca inclinata cu greutate de 10 kg pe piept si inainte am facut 2 serii de cate 25 pt oblici din pozitie normala si inca 2 serii de 25 ....nu stiu cum se cheama si nu va pot descrie :))))

dupa care m/am dus repede la greutati, ca vazusem un exercitiu fain pt umeri si voiam sa il incerc. asa ca am facut 3 aparate pt umeri, 4 serii la fiecare, fluturari laterael cu 5 kg plus bara, riidicari in fata cu... 2,5 kg plus bara si exercitiile astea noi cu aceeasi greutate. 8, 10 si 13 repetari.

acum beau proteinele, mananc budinca cu proteine si cred ca pun niste poze cu bratele....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...