Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Asa, Marinaa! :D

 

 

Dulcetica, nu intelege gresit, sotului i se pare urat doar din cauza ca SJP e atat de slabanoaga. :))) In opinia lui mai trebuie sa pun masa musculara pe mine.

 

https://www.google.de/search?q=jessica+biel+muscles&biw=1536&bih=755&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIiqLu4IfyyAIVQfgOCh2a-AZ_

 

 

De Jessica Biel imi place. De fapt la corp semana cu ea (din pacate nu si la o anumita zona extrem de importanta dar ce sa faci...). Ea mi se pare o constitutie normala, vezi ca face sport dar nimic iesit din comun. La Madonna se vede in schimb, si inca cum! de fapt si bratele ei imi plac :P

 

 

 

aqai, noi facem Muay thai, as vrea mma dar nu face nimeni.

A venit un baiat care a facut aici antrenamente, face si polo, dar a mai lipsit, nu stie regulile. Trebuia sa facem klinch/uri si cand am facut noi 2 l/am prins bine de tot si nu se mai putea elibera. Asa ca a facut ce fac baietii la MMA, m/a luat in brate, eu mi/am incolacit picioarele in jurul lui si m/a aruncat pe spate. Evident ca nu i/am dat drumul, ma asteptam sa continuam :))))) Cand ne/am ridicat se uita antrenorul cu o spranceana ridicata, si ceilalti ca la nebni si ne/a zis ca el nu stie ce muay thai e asta [:-)))]

Acum fac sala si antrenamente dar din pacate inca nu am ajuns pe calea cea buna cu mancarea, vineri am terminat o milka de 250 de grame.

Mai putin sa ajung iarasi  in the zone.

 

si apropo de poze, pare ca se vad bine muschii, dar doar cand ma incord, in rest nu e nimic fantastic...si eu vreau sa se vada in rest, nu doar asa, cand bate lumina bine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pfffffffff... si eu la ceas de seara. Clubul asta e la 50 m de serviciul meu..ce-a fost azi acolo...sute, mii de oameni s-au perindat cu lumanari si lacrimi in ochi......

 

am fost s-alerg si la tv tot asta..ma intrebam ce naiba caut eu acolo  s-alerg:(

 

DAR, pazea Xio ca vin tare din urma cu muschii mei dobanditi in 9 luni de group training, nu ca inainte n-as fi tras ani in sir de fiare :) si tot nu te-ajung :) Am pus si eu poze dar pe contul nostru.

 

Maine ora de 1K la sala si joi tot la sala PHA. Cam atat saptamana asta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SJP nu mi se pare 'gretoasa', dar mi se pare aiurea. Arata ca o sportiva imbatranita si care insista sa se imbrace in rochie. Adica mi se pare ca nu se potrivesc rochiile alea diafane cu muschiu' gros… Parca te astepti sa vezi iesind de sub rochita aia niste picioare musculoase de fotbalist profesionist.

 

Jessica Biel imi place si mie, arata fain!

 

Aqai, ma bucur ca ai asa inotatori! Eu am unsa singura asa: aia mare. Doamne, cum inoata fata asta. Azi am fost iar la plaja si nu se ma dadea scoasa din apa. Te uiti la ea si cateodata e singura persoana in apa asa departe de mal. Inainte imi era groaza, acum m-am invatat… Insa n-o las asa decat daca e apa linistita, ca nu te joci cu oceanul. Noroc ca nu e o persoana indrazneata si nu si-ar asuma riscuri aiurea. Initial pleca cu taica-su sa inoate pana la dig, dar acum e clar ca la 13 ani ai ei inoata mai bine ca el!

 

Marina, esti de admirat, parol [:D] . Sa ai tu 3 zile libere de orice si sa mananci putin, curat si sa faci mult sport, astfel incat sa slabesti 1 Kg, mi se pare de domeniul SF. Chapeau! [vraji]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caro, face si inot fiica ta?

 

Hai, Mocanita, ca si la tine se vad frumos. se vede ca faci sport!

 

Ieri m/am hotarat cum vreau dormitorul. Pana acum viam neaparat pat de metal, dar dat fiind faptul ca e la mansarda si ca patul trebuie neaparat sa stea sub peretele inclinat, o sa fac un dormitor mai special. Cu paleti. Adica patul din paleti iar noptierele din ladite de lemn :D abia astept.

Nu am idee cum o sa fie sufrageria dar mai am ceva timp.

 

M/am gandit azi s anu merg la sala, adica pe la 19 jumate inca eram acasa si imi puneam ulei de cocos pe par...am plecat la sala si m/am oprit pe drum ca deh, era 8 fara ceva, mai trebuia sa ma spal pe cap, sa sppal vasele, venea la 9 si ceva sotul. Dar m/am dus, ca am zis ca decat nimic mai bbine sa ma  grabesc cu cateva exercitii.

 

Si am ajuns sa fac piept, 3 aparate, si biceps, 4 aparate si tare de tot. o sa pun o poza dar cred ca tot aici, ca pe 4 shared imi e mai greu. de mancat am mancat relativ ok, exceptand o lasagna de toata jena si 2 biscuiti la spital.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pat din paleti am retinut :) ce idee misto ... cam asa ?

 

http://www.avso.org/wp-content/uploads/files/1/3/0/60-diy-furniture-from-euro-pallets-amazing-craft-ideas-for-you-12-130.jpg

 

vroiam s-o mai strig pe Ziki :) Am vazut pozele din Donegal si planuim si noi o excursie pe acolo. Mi-a placut foarte mult...In Dublin am fost dar mai departe nu... Tu ce mai zici, mai sportuiesti?

 

Caro, nu e nicio schimbare din septembrie.. daca nu incordez bratul nu e nimic deosebit, dar s-au subtiat bine, ceea ce si urmaream.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M bucur ca va merge bine!

 

Eu am iesit duminica inainte de pranz la alergat si doar o tura am facut. Imi propusesem trei. Vantul batea din fata si tare greu am reusit sa termin si o tura. Bine ca am facut-o si pe accea ca la al doilea pas in elrgare mi-a trosnit piciorul stang, undeva in talpa dar l-am scuturat bine si am rezolvat cumva.

 

La sala nu stiu cand ajung. Acum ca are cea mare piciorul in gips ni s-a dat programul saptamanal peste cap. Sper sa strecor ceva maine cat are mijlocia gimnastica.

 

La mine nu se mai vad asa bine muschii de la mana. Ei sunt acolo dar e stratul de grasime putin mai consistent si se vad doar daca ii incordez. Nu cam unde sa-i arat. Nici o ocazie si nici vremea de tricou. Si nici exercitii pentru ei nu vreau sa fac. Prefer sa ma focusez pe picioare, zona mea cu probleme.

 

Caro, ce bine de voi la caldurica. Daca vom schimba vreodata tara aceasta clima va fi primul meu criteriu.

Marina, si eu am avut vineri zi de boceala. De dimineata de cand am inceput sa merg prin doctori cu ea m-am tinut tare dar pe seara m-a luat rau tristetea. Si asa am ajuns sa nu dorm pana la miezul notpii cand am aflat despre club si m-a luat si mai rau bocitul. Sambata aveam un kilogram mai putin, capul imi vajaia, ochii rosii. Am fost cu al meu sa luam bicicleta copilului accidentat ca ramasese la sala de sport iar la magazine nu m-am dus in starea aceea. M-am simtit atat de slaba. Atat de usor am cazut in butoiul cu tristete. Ce frumos ar fi daca am putea da timpul inapoi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...