Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

am fost azi la antrenament, a fost//....tare de tot. \La sfarsit, dupa ce mi/am terminat abdomenele si antrenorul tura lui cu o prietena, era o melodie antrenanta rau, m/am dus la el si i/am zis hai sus, facem klinchuri. Si chiar la ultimul m/am chinuit s ail arunc pe jos si nu am mai fost atenta la mine. sa ca m/a aruact el pe jos si am fost al naibii de surprinsa de acest gest, ca repet, ma aseptam s ail arunc eu. si cum nu ma astepam la asa ceva am picat cam tampit in sensul ca nu am mai putut sa respir si am ramas acolo fara aer. am bruusc un respect mai mare pt cei care lupta pe bune :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am mers la sala si am tras din greu si la un aparat pentru brate dar si la bicileta statica. Ca niciodata m-a dus la nivelul 26 de simteam ca imi crapa picioarele. Si tocmai atunci ma vede o colega de servici si vine sa ma salute. Eram chiar crispata dar nu puteam renuta si nici nu se putea scade nivelul.

 

As vrea sa merg la ceva ore strength&core si nu le dibuiesc pe la ce sali sunt la orele care imi convin mie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vineri nu am fost, sambata nu am fost, dar atata ne/am plimbat la cumparaturi ca aveam putina febra musculara la picioare :))) si am facut febra musculara la antebrat de la cum am carat cumparaturile.

 

Azi m/am mobilizat cu greu dupa ce am vazut cum Rossi a pierdut desi stim cu totii ca el e campionul. Am ajuns la sala, am sarit coarda de vreo 300 de ori, am facut niste stretching si cand am vazut ca nu vine nici un antrenor mi/am luat catrafusele, am mers in sala de forta si am facut picioare.

 

De mancat a fost azi cvasi ok, alaltaieri am mancat pizza si velvet cake la starbucks (tot timpul am vrut sa  gust red velvet cake), ieri am mancat un ecler mic si niste cereale cu caramel la cuptor.

 

dar azi doar banane, caju, paste de soia cu telemea si parmezan, 2 rondele de orez expandat cu miere, proteinele, un baton de proteine si acum mai urmeaza ceva dar nu stiu ce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sport organizat per se n-am facut decat power yoga lunea trecuta (daca-mi amintesc eu bine), dar in w/e am vizitat Santiago de Compostela si am mers sambata+duminica 32 de km pe jos. A fost o vreme superba si Santiago are multe parcuri si zone verzi de jur imprejur, asa ca am umblat muuult in natura. Ne-am intors obositi, dar cu bateriile incarcate.

 

Imi pare rau ca am ratat power yoga de ieri, dar eram muuult prea rupta de oboseala, am ajuns tarziu noaptea inapoi si eu am nevoie sa recuperez somnul pierdut. Se vede ca imbatanesc, nu mai tin la nopti nedormite...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

i am back fetelor, eu v-am mai citit, dar am stat mai low profile, ca nu aveam ce cauta aici, atata timp cat eu sport nu faceam, de fapt nici nu fac inca

 

am scapat de examenul de PMP si sper ca de saptamana viitoare sa reusesc sa-mi fac un plan si pt sport, un Pilates de 3-4h pe sapt, acasa, ca de n-am unde ma duce in timpul zilei si poate si un pic de altceva, dar sa nu punem prea multe pe lista ca sa para prea greu si sa ma las iar

 

mai am o veste buna, am ca reusit sa slabesc, deja cam de 2 satamani sunt chiar sub 59 :) me happy, se vede destul de bine, acum deja vreau sa scat sub 58 sau poate chair sa ajung pe la 57. Totul a fost din mancat f putin si de 2 ori pe zi, pe la 12-13 si pe la 18 si cam atat, surprinzator ca a mers, dar deja fac asta de 2-3  luni, oricum nu mai am mancare ca bucatarul mi-a plecat la serviciu la bioru, iar eu nu prea gatesc; partea buna e ca deja parca mi-a disparut pofta aia nebuna de a manca, acum mananc numai de foame (inainte mancam de placere) si nici foame nu prea-mi mai e

sper sa reusesc si sa ma mentin ca in ceva partyuri cu ziua fetelor, a sotului, craciun and stuff, dar daca am ajuns aici, unde n-am mai fost de 6-7 ani cred, voi face tot posibilul sa nu mai urc iar, ca tare greu se da jos

 

v-am pupat, voi incerca sa tin un pic si pasul cu voi, macar cu Pilatescul, dar de luni evident

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUna!

Voi nu stiu ce faceti ,dar nu va banui ca ati renuntat la sport ,asa cum fac eu.

In schimb de azi incerc sa ma misc !

Caro,te-ai apucat de post? Hai cu rezultatele!

Deocamdata eu am insomnia de ceva zile si azi noapte a pus Capac. Am dormit spre dimineata ,f putin.

Pup si spor la muschiuleti alungiti si aspect filiform!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...