Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna. revin si eu

 

7km1/2 (50min) luni si 40min spinning hyper intens ieri; transpirat la max, suroaie, mai ales ieri.

nici un gram dat jos :-(( 61kg luni dimineata, 61kg azi dimineata. zau ca-mi vine sa ma las de sport, noroc ca-mi face bine la moral (cand nu ma gandesc la slabit :-)) )

 

o zi buna

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna. revin si eu

 

7km1/2 (50min) luni si 40min spinning hyper intens ieri; transpirat la max, suroaie, mai ales ieri.

nici un gram dat jos :-(( 61kg luni dimineata, 61kg azi dimineata. zau ca-mi vine sa ma las de sport, noroc ca-mi face bine la moral (cand nu ma gandesc la slabit :-)) )

 

o zi buna

Sigur ,chiar daca ai aceeasi greutate, iti cresc muschii ,dar esti mai slim in haine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ouf Dulcetica, macar de'ar fi asa... de cand m-am reapucat de sport, intr-adevar mi s-a remodelat si scazut talia si parca si burta reusesc s-o tin mai bine si a mai dat inapoi; insa nu ca inainte, eram genul fara burta, deloc, deloc. in schimb coapsele, problema mea dintotdeauna... nimic, nimic, nici o schimbare la pantaloni. :-(( si cand ma biciclesc nu pun dificultate ff mare tocmai ca sa nu-mi umflu muschii.

si intr-o sapt vine concediul; sper sa fiu serioasa si sa ma tin de alergat, de 2x/sapt...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

as vrea eu Anda, insa e cam complicat; eu fac sport in pauza de pranz (ocazional particip la vreo cursa in weekend-uri); avem sala si vestiar gratis la serviciu + 1h30 pauza ceea ce-mi ajunge, zic eu ca e corect ca timp alocat pt sport

 

e o sala de sport si la mine in oras insa, termin programul la 16h30 - 17h00 si dau fuga acasa (o ora de drum daca nu-i blocata autostrada) ca sa fiu cu gazulicea mea (pe care n-o vad decat dormind dimineata la 6 cand plec). mai devreme de 16h30 nu pot pleca de la serviciu si zau ca nu-mi vine sa sacrific timpul cu fii'mea pt sport (ea la 8-8.30 cam merge la nani deci nu avem prea mult timp impreuna, nu cat as vrea eu :-)) sa-mi ajunga). plus ca de alergat noaptea (caci se intuneca repede repede acum) nu prea ma incanta...

avem si un coach la sala de la serviciu pt un curs colectiv, de 2x/sapt. dar fac mai mult exercitii de tonificare si nu ma atrage (sunt dificila, stiu); dar uite ca scriind, mi-ai dat o idee: il pot intreba pe coach ce pot face la aparatele din sala pt durerea mea - coapsele :-))

 

am citit ca spinning-ul combinat cu alergat ar trebui sa dea rezultate cool; alergatul atenueaza, afina muschii posibil umflati de la spinning; poate ii prea devreme pt rezultate in doar 2luni... mai astept, ma incarc cu rabdare, poate poate vad/simt ceva schimbari

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...