Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

A, ei atunci tot e bine ca ai programul in felul asta, ca poti face zilnic...

 

Azi am alergat si eu 15 min, apoi 6 viteze, apoi 5 min alergat si in final strechibg...

 

Si mi am busit un genunchi, e probabil ceva in neregula cu calcatura, ca întâi a fost soldul la viteze, apoi genunchiul. .. :)) sau e doar varsta :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna!

Ieri dupa amiaza o tentativa esuata ,gen 10 min pe stepper....lene mare.Azi 20 min  cardio si sper o continuare dupa amiaza. Am dat si eu 2 kg jos ,dar nu de la sport ,ci de la mincat mai atent si stress mult.

 

Am 63kg,care e enorm la 1.58m.Asa ca ,Lea_des_bois , nu cred ca ai motive reale sa te plingi ,prin comparatie. Plus ca vad ca ai copil mic.

O zi buna!

 

,

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dulcetica, enorm 63kg e mult spus; e peste, dar nu e enorm.

 

problema mea e ca intotdeauna slabesc (intai si f usor) in partea de sus a corpului; n-am sani, aproape ca n-am burta, am talie, nu sunt lata in spate. insa, am fund si coapse si imediat aripioare daca nu sunt atenta si astea se vad si mai tare si mai naspa fiind "slaba" sus. + blestemata celulita

 

bebelina mea nu mai e asa de mica, are 19luni deja. am terminat cu alaptatul la 3luni 1/2 si tot atunci am reinceput serviciul juma de norma timp de un an; din sept sunt iarasi cu norma intreaga, asa ca nu mai am scuze... recunosc ca n-am fost atenta dupa ce am terminat cu alaptatul; am facut miscare, mers pe jos cu carutzul, km intregi insa n.am fost deloc atenta ce, cat si cum am mancat

 

o zi buna tuturor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea, Lea, este sa faci ceva exercitii serioase la aparate pentru partea de sus, brate,;spate, umeri, o data ca sa echilibrezi aspectul si apoi sa cresti masa musculara care consuma mai mult ...

Daca tot e un nene antrenor,  il poti intreba pe el, corpul are nevoie de ceva grasime si daca sus esti foarte slaba, unde sa o paatreze si el, bietul ? :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda, nu mai alerga intre seriile de fandari, da toate cele 4 seruu so alearga dupa aceea, ca altfel e apa de ploaie.

 

Lea, trebuie sa faci si exercitii pt picioare so fund dar sa stii ca depinde so de conformatie.bde multe ori nu au ce da faci....

 

 

 

Noi inca ne mutan, nu am mai facut absolut deloc Sport, nu am unde sa gatesc...abia astept sa plec in concediu ca apartamentul e gata doar candd ne intoarcem

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost la alergat in sala, am alternat ture simple cu ture cu greutati la picioare :) ce viteza aveam fara.. si pasul mare, cu piciorul ridicat ca la carte :)) ...

Sper sa repet cat de curand, am cam abuzat de sot si l-am tot lasat cu fetita, noroc ca stie ca vin bine dispusa de la sala... si e in avantajul lui :)

 

Deocamdata nu am atins scopul de 4 km in 23 de min, care era stabilit pentru Craciun, dar simt ca mai am puțin. ...

 

Voi cum stati cu "goal-urile"? Acus vine Craciunul si tragem linie... :)) ca sa o luam de la capat.... [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei, salut si de la mine, mai rarut ca-i mai dragut :)

Ma tin bine de sport , nu in fiecare zi, dar ajung de 3x/sapt la orele mele  de group training. Am deja aproape un an de cand merg, te tin minte si-acum Marina cu indemnul - du-te ca ajungi departe :) sau ceva de genul... asa e , e extraordinar ce scoate omul asta din noi, mai mult decat muschi, am descoperit ca pot mult mai mult decat am impresia... numa' sa nu ma gandesc ca nu pot...

n-am goals, stiu ca ripped off n-o sa fiu niciodata, nu sunt in niciun caz atat de ordonata cu mancarea, fara dulciuri, carbs, sa predomine legumele si proteinele. Nu!

Sunt bine cu  mine, ma simt incredibil dupa clase, cred ca am mai zis de o mie de ori :)

 

In alta ordine de idei, v-as pune o poza cu tatal copiilor mei dormind intr-un asternut cu printese, ca tot ziceai Aqai sa revin cu informatii in ceea ce priveste noile patuturi. Deci nu, Maria nu serveste :) Tot cu mine... Asta e, mergem inainte. 

 

Cam asta, va las si mai vin eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...