Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

am fost la antrenament marti si am facut doar sparring, nimic fantastic...am avut o febra musculara generalizata dpa aceea, uitasem cum lucreaza toti muschii :))

ieri am facut circuit, 6 exercitii diferite, toate la sacul de box, 4 minute exercitiul, 1 minut paua, iar dupa aceea exercitiu in 2 de lovitura cu piciorul, o data cu stangul, o data cu dreptl, de 2 ori cu stg si dreptul si tot asa pana la 10, apoi de la 10 inapoi inca o tura, fara pauza.

azi am garda dei nu fac sport.

De mentionat ca ieri am gasit si aici in sfarsit, pastele alea care aau doar 8 calorii pe suta de grame. Nu le/am gustat inca, poate o sa imi fac maine ceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare fetelor!

 

Vad ca sunteti pe baricade.

Eu asa si asa.

Am fost la sala dupa ceva pauza si gata sa lesin dupa o alergatura de jumatate de ora. Incredibil ce inseamna frig mult, strat de grasime. Pulsul meu a sarit de 180 dar cu chiu cu vai am terminat.

Partea nasoala este ca nu mai gasesc timp deloc pentru mine. We trecut am fost la zapada. Saptamana aceasta ba am bolit, ba au avut fetele 2 petreceri pe langa activitatile obisnuite. Efectiv imi curge printre degete timpul. Azi am cam multe in plan si chiar nu cred ca ajung. Miscare fac. In general sar de 7000 de pasi zilnic.

 

Ah, sala la care merg a inceput sa puna si online anumite clase. Inca nu am incercat dar e un lucru bun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum adica online?

 

salutare si eu am reinceput in fortza dupa ce amlasat-o mai moale in dec din motive de munca multa si vacanta.

ieri am fost la sala, bicicleta si lucrat picioarele intensiv dar cum m-am apucat zilnic de vreo 2 sapt am trecut de faza febra musculara , dat jos din pat cu scrasnit din dinti :)

 

cu mancarea in continuare nu imi iese pasenta. doua trei zile mananc frumos si dupa ai ao dau in bara cu ceva in mod grav

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma pot loga online si am acces la diferite programe din toata Norvegia. Acum nu ma mai pot plange ca nu mai se fac programele mele favorite la centrele la care merg. Clasele care se difuzeaza si online au un tv ca simbol in dreptul lor.

M-am uitat la teaser si m-am si logat la unul din ele. Doar antrenorii apar in inregistrari.

Nu stiu cat de des le schimba. Dar la cate centre sunt in No nu imi fac eu griji ca am epuizat clasele online.

Si cel mai mare avantaj este ca pot exersa cu fetele acasa. Ce fain.

 

Ah, nu stiu daca ati mai patit. Eu mi-am scarnit talpa piciorului. Vreo 3 saptamani am urcat si coborat tare greu scarile. Azi mi-a trosnit si parca e mai bine dar inca nu imi pot folosi perfect piciorul. Dar totusi am reusit sa alerg cu el asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sparring inseamna sa te bati :)))) ca la un meci normal de box, K1 samd.

Doar ca evident telul nu este sa il faci pe celalalt KO, nu dai cu toata puterea.

Otilia, cred ca au o fasceita plantara. So eu am avut de mai multe ori, a ajutat masajul cu rola in talpa. Am facut asta pe pietre, ca s-a intamplat la mare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri am reusit sa imi tarasc sotul din casa, ca pana anul trecut in mai mergeam amandoi la sala cu sfintenie, dupa aia a venit concediul, a venit vara cand mergeam doar la lacuri sau la strand, mutarea si nervii, am zis ca din ianuarie incepem. dar e al naibii d egreu sa reincepi. dupa ce am fost de 3 ori la kickbox sunt iarasi pe val, sotul inca nu. prin urmare il tarasc la sala. prima oara a venit si a plecat, fara sa faca ceva, alaltaieri a stat 2 ore pana am terminat eu antrenamentul, ieri  a venit bombanind si a stat botos, prin urmare nu am putut s aimi fac sariturile cu coarda dar am muncit bratele serios  de tot.

numai bine ca marti la antrenament am avut un partener de  peste 1,85 si ma ardeau bratele si spatele ca trebuia sa tin aparatorile pt el peste cap. :)))

am luat ieri si BCAA, mai citesc si vad at sa iau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...