Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dive, perdele si funduri


Recommended Posts

  • Administrators

Nu stiu cum sunteti voi - dar mie nu imi place aceasta parada de vulgaritate amestecata cu perdele sii dantele peste cururi mari. Scuze, dar nu le pot spune fundulet :)

 

voua cum vi se pare aceasta - ok, ii spun doar mareata - Beyonce in aceasta perdea? Chiar era nevoie de aceasta rochie?

 

Chiar a ramas etalarea trupului si fundului singurul lucru cu care poate sa atraga atentia?

Apropo, frumosul ei sot e mandru de rochiar nevestei? [pk]

 

bey-1.jpg

 

bey-2.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

m-am uitat si eu dimineatza la cafea si am aceiasi impresie....niste rochii oribile , probabil perdele e mai corect, puse pe niste domnitze care arata cumplit . personal gasesc ca kim asta arata cel mai oribil la corp, nu stiu la ce naiba face atata sala, cred ca doar sa-si arate fundul, beyoncee arata rezonabil dar eu as tine o dieta in locul ei. Jenifer imi place in general dar mai sare si calul in tinute cateodata.

Si era petrecere cu tema: China.....asa s-or purta in china perdelele, pe post de rochii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dar apropo din ce am vazut pe scurt nu mi-a placut nici o rochie la nebunie.

Mai mult mi-a placut cum era Cara Delevingne, cu pantaloni si pictata cu motive chinezesti, daca ar fi sa aleg o tinuta pe care as pune-o pe mine. Ma ma uit sa vad, probabil alea faine inca nu au facut headline-ul , ca lumea inca admira perdelele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...