Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dive, perdele si funduri


Recommended Posts

  • Administrators
cand ti-am dat exemplu cu ce deranjam noi optic voiam doar sa subliniez ca faptul ca tu NU  esti o vedeta nu te face imun la rautatile altora.

Asa cum ea te deranjeaza pe tine si tu ii deranjezi pe altii.

Pai despre asta vorbesc si eu: o vedeta e imuna la rautati pentru ca asta e parte a meseriei.

Dar - te rog - accepta ca Beyonce e o vedeta, are o armata de stilisti si multe motive pentru care sa accepte critici cand iese cu o perdea si fara chiloti.

Iar faci un talmes balmes.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cred ca in scris amuzamentul, ironia si chiar si sarcasmul au toate sansele sa fie interpretate de fiecare cititor in alt fel, in functie de personalitate, educatie, mediul in care traieste.

Mi s-a intamplat de destule ori ca niste mici ironii din punctul meu de vedere sa-mi fie luate ca niste rautati incredibile de unii oameni iar de altii sa fie ... trecute cu ochiu asa de inocente le pareau.

Asa ca va rog doamnelor, ne putem intoarce la perdelute ?

Fiind de acord ca fiecare sa vada in acele doamne fix ce le sare lor in ochi/neuron ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Redactor, in loc sa vad umor am vazut patos si rautate in articol.

din pctul meu de vedere subeictul e un talmes balmes de la inceput, nu vad ce as mai putea strica la el :)))))

 

asa cum pe tine te deranjeaza Beyonce si pe mine ma deranjeaza comportamentul si ideile astea exprimate aici si consider ca mai rau decat sa vada un adolescent fundul ei dezgolit e sa citeasca asa niste expresii.

 

Avem dreptul, nu? ca doar e spatiu public.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

 consider ca mai rau decat sa vada un adolescent fundul ei dezgolit e sa citeasca asa niste expresii.

o doamne ce exagerare caraghioasa ... da, sa stii ca adolescentii stau pe acest forum si citesc si daca vad ca am spus ca rochia lui Beyonce e vulgara si canu are chiloti se obraznicesc si se dez-educheaza.

Sugerezi sa nu mai vorbim nici de sex???, ca poate cine stie, citeste careva ... [:-)))]

 

o ce naivitate si ce ipocrizie. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, despre sex vorbesc extrem de lejer  ca e ceva normal. Nu sunt ipocrita daca ma scarbeste un limbaj de mahala. :)

 

naivitate nu stiu de ce ar fi...ca nu o vad pe Beyonce ca pe o vaca scoasa de stapanul sau la vanzare in targ? sau de ce? :))))))

 

Tu nu ai spus ca Beyonce e vulgara, ca repet deja pt a tzaspea oara, asta era normal sa spui, tu ai spus sa ne uitam la vaca aia de Beyonce cu curul pe afara.

Nici nu am insinuat ca adolescentii ar citi formul acesta, am spus doar ca astfel de exprimari fac mai mult rau decat un fund dezgolit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Vad ca si la noi prinde moda asta cu "perdelele". Uite, aici, la petrecerea Viva. Imi place de Laura Cosoi si salopeta ei. Nu-mi dau seama ce anume are pe dedesupt si unde se opreste, ca se vede ca e transparenta. In rest nu prea imi place nimic in mod deosebit. Adina Halas mi se pare horror cu chestia aia pe ea.

http://www.avantaje.ro/articol/vedete-la-petrecerea-viva-16-ani/iuliana-tudor-3/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...