Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Primii pasi catre adoptie - 2015


Recommended Posts

 

Buna fetelor!

Noi am depus dosarul pentru atestat pe 30 iulie si nu am primit nicio veste de la dgaspc... in mod normal, stiam ca in 10 zile avem un raspuns... la voi cat timp a durat aprobarea lui? mi-am propus ca sapt viitoare sa ma duc pana la ei sa vedem care este situatia

[:X]  [:X]

  [:X]

 

felicitari!!!! si la noi a durat mai mult! nu.ti fa griji. te vor suna cu siguranta curand.

succes

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 569
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Buna fetelor!

Noi am depus dosarul pentru atestat pe 30 iulie si nu am primit nicio veste de la dgaspc... in mod normal, stiam ca in 10 zile avem un raspuns... la voi cat timp a durat aprobarea lui? mi-am propus ca sapt viitoare sa ma duc pana la ei sa vedem care este situatia

[:X]  [:X]

  [:X]

 

felicitari!!!! si la noi a durat mai mult! nu.ti fa griji. te vor suna cu siguranta curand.

succes

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Sunt Anca si am trecut de la stadiul de cititor al Forumului, la cel de membru activ. Suntem si noi in aceeasi situație, am depus dosarul pe 23 iulie, iar joi, pe 20 august, am avut vizita la domiciliu. Ma ingrijorase si pe mine lipsa de vesti, dar s-a explicat prin perioada concediilor, a vacantelor. Asa ca lucrurile vor intra in firescul lor de acum. Rabdare si timp trecut cu folos va urez, ne urez!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit.....mai apare cineva din Braila. welcome!

varsta o treci in functie de ce doresti tu, de visele tale, nu de alte criterii.

cand mergi pe strada ce copilasi iti atrag simpatia cat ai clipi? ce varsta au?

eu ador bebe de circa 2-3 anisori. sunt adorabili!!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alessandra, multumesc frumos pt raspuns! si tu esti din Braila ?ma bucur nespus ,asa putem impartasi aceasta poveste..eu sunt la inceput , sunt inca f speriata de tot ceea ce inseamna acte.

Am fost zilele trecute la directia din Ana Aslan si am vorbit cu doamnele de acolo , mi s-au parut extrem de dragute si mi-au inoculat o doza de optimism , dar din pacate sotul nu a putut merge cu mine ,asa ca de abia pe 1 sept mergem impreuna pt a ni se oferi lista cu acte.

Sper sa ne miscam repede si sa depunem dosarul ...apoi sa asteptam si sa speram! la mine exista o problema...poate ma puteti ajuta cu un raspuns.Lucrez in invatamant iar de la 1sept sunt transferata la o alta unitate...credeti ca e o problema ca nu am vechime in munca la acelasi loc? sau se cere doar dovada ca am un loc de munca?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...