Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ați facut febra data trecută? 

Nu...nu am facut niciodata febra...cel putin eu ,nu.

 

Astazi mi sa inchis telefonul habar n.am de ce ,insa unul dintre app-uri mi-a aratat record,peste 32000 de pasi. [pk] [pk]

 

Sper sa primesc poze sa va arat ce furmuseti am strabatut si admirat astazi!(ma enerveaza ca eu nu mai pot face poze de cind cu app-urile astea cu masuratul numarului d epasi)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

13,5 km si astazi,vreme superba,soare peisaje minunate,vintul cam rece,insa bine ca doar pe aprtile inalte si deschise s esimte.

 

Eu transpir foarte tare si mult in drumetiile astea,si beau foarte multa apa(foarte multa in comparatie cu restul trupei,astazi eu am baut la traseul asta 1,5 l apa in conditii de tempertaura potrivita undeva la 13°C),am geaca buna insa se uda tricoul si apoi captuseala.

 

Am tricouri se schimb in rucsac,astazi am hotarit sa-mi iau in masina si geaca de schimb,insa e neplacut...aveti experiente,ceva sfaturi legate de aspectul asta?

 

App meu nu a functionat .habar nam de ce s-a oprit la vreo 4300 d epasi,insa pe telefonul sotului erau aproape 20000 d epasi.

post-33577-0-72639900-1444583449_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi avem un traseu de 16 km.Suntem acum o grupa formata din 3 familii [pk]

 

Am sa vad si citi pasi am facut saptamina asta(bine,nu port telefonul in permanenta la mine ,sunt orientativi sa spun asapina voi achizitiona o bratara),oricum ma deranjeaz tare app-uil asta ca imi temrina baterie ...sper sa ma tina la traseul de astazi ca sunt curioasa la nr. de pasi.

 

E soare,ideal de drumetie.

Dana,

 

nu am citti tot subiectul dar am vazut ca ai doua dileme.

 

=o baterie externa pt telefon, te salveaza chiar si de la 7 reincarcari. eu am una, ii facea reclama si cei de la ADAC, pe coperta. o am mereu in geanta, langa un cablu USB. poti sa stai si 3 zile, ca nu ramai in pana de baterie la telefon.

 

=apoi un program. folosesc de vreo 2 ani, Runtastic. Chiar daca nu ai internet nonstop, iti incarci hartile cat de cat, si masoara drumul si cand ajungi la o reta iti incarca iar toata harta. am probat asta in concedii cand nu imi luam internet nonstop.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi, pentru prima oara dupa muuult timp, din cauza ploii am luat autobuzul! Uitasem ce naspa e! Bine, am lasat 2 sa treaca pana m-am urcat intr-unul cat de cat omeneste. Am rezistat 4 statii,pe urma, pe jos nene. M-a facut pe pantaloni fleasca pana la genunchi, dar macar am respirat aer curat!

Dana, ce trasee frumoase aveti pe acolo!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...