Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Astazi am mers-dupa spusele sora mii ca eu n-am avut telefonul la mine,dar pentru ei era un drum cunoscut,6km,drum drept insa,i-am facut in grup(chiar si fii mio a fost cu noi [pk] [pk])in vreoora jumatate.Nici nu s eocmpara drumul asta drept cu dealurile din zona mea.

 

Mirela am mers exat pe granita cu Olaanda,sa stii ca m-am gindit la tine. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Vaentina,este foarte frumoasa zona,insa eu nu reusesc sa transmit prin poze intotdeauna,am betele alea ajutatoare in mina,mi-e greu sa le scot de fiecare data,sa scot telefonul din buzunar ,sa surprind o imagine frumoasa.

 

Insa impart cu voi,asta e cel mai important! [:)]

 

Astazi e o zi superba sau a afost o zi superba si s epare ca asa va ramine cel putin pina simbata...deci poate avem noroc duminica de vreme buna.Pe 8 noiembrie avem drumetie in frup mai mare...poi ne oprim la noi acasa la o prajitura si cafeluta! [pk] Sper sa tina vremea cu noi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Da...a tinut vremea cu noi,de fapt a fost mult peste asteptari,am avut peste 17°C de am marsaluit in mineca scurta!

 

12 km,frumos insa chiar cred-desi avem in plan inca o drumetie saptamina viitoare daca vremea e ok...ca s-ar putea sa fie ultima,deja a devenit destul de riscant mersul prin padure,frunze cazute,care acopera pietre,radacini de copaci,plus daca pinza freatica e aproape de suprafata ,sunt ude,perisol de alunecare,sotul meu si-a scrintit usor piciorul.

 

Asa ca poate ne luam la revedere pe anul asta ,de drumetii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Drumetiile astea sunt asa o metoda super antistresss...eu cel putin o sa le simt lipsa,deplasarile noastre in grup de drumeti [:)] ,insa la anul vom relua si poate facem toate traseele de pe ambele maluri ale Rhinului...

 

Poate vom face ceva si pe timp d eiarna,insa iarna nu.i ca vara! [:D]

 

edit Doar din drumetii am adunat in aproape 3 luni,peste 300 km!!! [aerob] [dan] [flirty]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...