Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am dat startul,a fost cam frigut intradevar,atita timp cit te misti e ok,daca te.ai oprit(si noi ne-am oprit la o cafea aproape de finalul traseului si pina ne-an regrupat ne-a luat un frig!!!!eu nici aucm nu m-am incalzit si eu chiar ca nu sunt o friguroasa!!!!)e rau.

 

8,8 km pentru incpeut insa i-am facit rpaid in 2 ore eram gata.

 

Saptamina viitoare,in duminica pastelui am stabilit deja urmatrul traseu.se anunta vreme mai calduta.Apoi declaram deschis oficial sezonul de grill! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh,,cred ca mai putem aștepta putin cu mișcarea, ca si eu voiam alergare in wee si...ieri a nins :)) lasa ca n-au intrat zilele-n sac, si mai bine stau cuminte, ca mai mereu cand am vrut sa "fortez" primavara... am racit :(

Anda ti-ai luat tricouri,ceva comentarii?

 

Eu inca nu,dar la 3°C nici nu aveam cum sa port tricou sub geaca,bineinteles ca am trasnpirat,geaca era usor umeda pe partea spatelui si a minecilor(interior)de asta m-a si luat frigul dupa.

 

Eu am vazut ca peste tot a inceput sa bage tricouri de astea atmungsactive,am sa acgizitionez si eu dar luna viitoare ,macar sa se mai incalzeasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda,eu suncer nu stiu daca investesc in de astea de firma,daca nu ma impac cu ele ce fac le tin in dulap?

 

Am vazut la Tchibo de exemplu,pret acceptabil ,cred ca-mi iau no name intii si daca vad eu vreo diferenta ...investesc in tricou de firma.

 

Oricum avem d egind sa facem un drum intr-un outlet aici linga noi,cu articole de outdoor,dar luna viitoare cindva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am petrecum "pe drumuri " [:D] prima zi de paste,ne-am strins grupa noastra de 8 drumeti si am plecat la drum,desi de dimineata vremea nu era deloc favorabila,ploua si batea vintul.

 

A fost din pacate,cel mai urit traseu facut pina acum,toti cei 12,7 km au fost o mare,mare mocirla,a fost foarte ,foarte greu de facut,mai ales urcatul pe panta ,plus ca am avut parte si de intilniri cu porcii mistreti [zirea] care au transformat o drumetie (chipurile)potolita ,intr-o adevarata aventura.

 

Deci total,total dezamagiti,nu va spun cum aratam la sfirstitul drumului,de fapt nu se poate numi drum ci o mare mocirla [:D] Bine macar ca nu a plouat,a fost o vreme chiar furmoasa,cred ca frustrarea era si mai mare daca si ploua ,pe linga marele noroi prin care am mers.

 

Ma rog,ca tot omul bun,am incheiat cu o masa festiva de paste in care sarmalutele subsemnatei [:D] si cirnatii facuti de sora mea,au fost tare apreciate.

 

A fost cea mai nereusita drumetie a noastra,insa nu ne lasam dezamagiti ,saptamina viitoare sper sa ne stringem (macar o parte)si sa o punem de-o noua drumetie. [pk]

post-33577-0-36473400-1459169734_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...