Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu acusica plec la o runda,am de gind astazi sa maresc distanta,deci sa ajung undeva la 3 km.Dar o sa vad eu cind ajung acasa cum ,desi app-ul de oe telefin,nu-mi da chiar corect numarul d epasi(si deci nici km)daca merg repede.

 

Oricum distanta va fi aproape dubla.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aproape 4 km,cu deal si vale(nu cred ca am 500 m de suprafata plana),m-au cam durut niste muschi de pe linga sina piciorului(nu ma duc aucm sa gogalesc sa vad cum se numesc  [:D]),asa ca nu mi-am putut pastra ritmul permanent(bine la deal oricum incetinesc ca nu ma tin inca balamalele la ritm sustinut  [:-)))]  [:-)))] ),am sa mentin distanta asta pina dau vreo 5 kg jos si apoi o maresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am absolvit si astazi cei aproape 4 km,cred ca muschii aia de pe linga tibii ma dor de la mersul pe asfalt,m-au durut si astazi insa parca nu asa tare ca ieri,aseara insa m-au durut genunchii,cred ca tot de la asfalt mi s etrage.Mare parte din distantat o merg pe asfalt ,cind merg in drumetie (deci pe pamint)nu am problemele astea.

 

Sa vad diseara cum se prezinta genunchii mei,poate se invata si ei cu ...asfaltul! [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bifez si astazi numarul de km ,parca nu ma mai dor asa tare muschii aia de pe linga tibii,m-am gindit ca s-ar putea sa fie nu numai de la mersul pe ciment,ci si de la incaltaminte ca eu merg cu pantofii de drumetie.

 

Aseara nu m-au durut genunchii,insa si toata dupa masa am stat cu picioarele ridicate [:D] (pe scaun [:-)))] [:-)))] ).

 

E bine cind esti liber si e si vreme frumoasa! [:)]

 

Miine ma duc la nunta asa ca nu am cum sa imi fac ratia,iar duminica -hmmm cred ca nu ajungem nici duminica in drumetie,insa avem altceva in plan ,sa vedem acum si ce iese.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...