Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bravo Anda, 4 km e super bine! Distractie faina la nunta.

 

Eu folosesc Strava cand biciclesc si la mana am un Fitbit. Cumva am reusit sa le sincronizez si acum in raportul de la Fitbit pot vedea si cat am biciclit. Nu pot vedea absolut toate detaliile legate de biciclit aduica traseu, dificultate, diferenta de elevatie asa cum le da Strava dar nu-i bai. E bine ca se aduna toata miscarea mea intr-un raport in linii mari. Saptamana aceasta vad ca mi-a inregistrat Fitbitul chiar si aerobicul facut in casa. E din ce in ce mai bun. chiar azi i-am instalat un update si iaca ce bine le arata. atat ca trebuie sa fiu putin mai atenta si sa il incarc la timp. Ca de ieri nu am nimic inregistrat ca am ba a fost la incarcat cat am biciclit ba trebuia sa fac update la software si am uitat sa ma ocup de el.

 

Eu cu toata miscarea mea aproape zilnica sunt pe ultimul loc in grupa de fete de la servici. De miercuri seara sunt bolnava. Putina febra, rosu in gat, tuse seaca dar ieri am iesit 2 ore cu copii ca era soare si frumos si e musai sa fac 1,5 ore de miscare zilnic sa tin cat de cat ritmul cu ele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am facut si astazi cei 4 km desi eram sigura ca n-o sa-mi iasa!

 

A fost un mers mai accelerat,nu nordic walking(ca m-am dus la doctir si chiar nu voiam sa-mi curga sudorile de peste tot [:)] ,cica durerea mea de picior e normala pentru cei ce merg mult,mi-a facut o injectie,mi-a dat o alifie si s ama duuc peste 3 saptamini iiar),insa km i-am facut!!!! [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum asa normala? Adică cei care nu au dureri sunt... anormali?!

Pai Anda...ce sa spun,decit ca de la o anumita virsta,o asa durere devine...normala pentru genul asta de activitati! [:-)))] [:-)))]Cred...

 

Nu,nu mi-a recomandata niciun fel de exercitii(nu .inca)doar injectia de astazi si alifia aia cu care sa ma ung de 2-3 ori pe zi!!!Vedem la control ce urmeaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...