Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Anda,ma bucur ca iti/va plac! O zona foarte frumoasa,ascunsa printre paduri.

 

Astazi am sa merg dupa masa la servici ,asa ca voi baga 4 km de mers pina acolo,am sa accelerez pasul,insa nu voi face nordic walking ca nu pot ajunge si sta acolo cu transpiratia in barba. [:D]

 

Miine cred ca am sa mut nordic wlkingul dupa masa,ca pur si simplu nu am cind dimineata,insa dupa masa trebuie s avad cum si cind.E o saptamina cam fara posibilitate de a face,de asta as face miine dupa masa ca sa fac simbata ,sa am macar de doua ori saptamina asta,plus un drum mai accelerat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sunt tare mindra de mine,am resut sa fac nordic walking acum seara. [pk]

 

Am avut asa...o stringere in spate,eu merg pe cimp,prin padure...insa mi-am infrint "stringerea"si am plecat .Bineinteles ca niciunul dintre baieti nu a vrut sa ma insoteasca,le-am dat sarcina sa ma caute daca nu ma intorc pina la o anumita ora!!! [:-)))] [:-)))]

 

MI-a venit astzai si CM,cintarul a fost uricios(tocmai datorita CM-ului)insa ,am resuit sa fac miscare si seara inca,asa ca e bine.

 

Miine si poimiine  iar am in program,ca duminica se anunta vreme urita si nu mergem in drumetie.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raportez si astazi km ...de seara! [pk] [pk]

 

Anda,vreau sa-ti spun ca astazi am avut pe mine un tricou din ala special(de-a lui barbatu' meu [:D] ca eu inc anu mi-am cumparat)si pe linga fatul ca am venit plina d einsecte [:-)))] [:-)))](este un galben intens,de fapt eu numai culori de asta de vazut din avion port in drumetii sau la nordic walking)su,desi am transpirat,cred ca intradevar e ceva diferit(in bine)fata de tricourile din bumbac.

 

Mai probez si miine si daca tot asa parere pozitiva am,am sa.mi cumpar si eu.A lui barbatu' meu era de la Reebok,miine sa vad de la ce firma ma imbrac!!! [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, mulțumesc :)! Am mai chestionat o prietena, alergătoare si ea, si ate numai echipamente de plastic din asta,,e foarte mulțumita ca ea alearga si iarna afara si practic nuvsta cu material ud oe piele, dar mi a zis ca pb cu ele este ca miros destul de puternic, gen cand vine de la alergat se ferește de oameni in metrou... sau ei de ea :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu deocamdată si cam toata vara mu prea o sa am cum alerga, dar m-am apucat de exercitii izometrice, mi se par grozave deocamdata... subt de tipul încerc sa ridic un picior dar cu celalt incerc sa-l tin.. si se lupta muschii intre ei, avantaj e pentru ambele picioare, muschii se intaresc, grăsimea se consuma....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti spun eu miine daca miros sau nu,eu nu am simtit mirosul extrem,astazi am avut si o vesta peste ca daca merg pe cimp deschis sufla alizeul [:)] (astazi a fost ok temperatura insa a fost u n vint puternic si foarte rece),vesta era complet uda la spate/git,insa nu cadea nimeni daca trecea pe linga mine! [:-)))] [:-)))]

 

Iti spun miine ,probez cu alt trcou(bine oricum nu poti sa imbraci de doua ori un tricou la cit de ud este,insa mirosul la mine nu e deranjant,Sigur nu stiu cum se ocmporta intr-o drumetie de 5-7 ore,dar te anunt) si daca am acelasi sentiment ca astazi...imi cumpar si eu.Sper sa gasesc ceva pentru...pieptul meu!!!!Ceva cu anchior adica,ca astea strinse pina.n git...stau aiurea!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu...impresii!!! [:-)))] [:-)))]

 

 

Cred ca tricourile astea incep s amiroasa dupa ce se usuca,am bagat nasul in cel de aseara si are un miros.Ma gindesc ca daca te uzi si se usuca singur de citeva ori,de asta cad cetatenii in jurul tau. [:-)))] [:-)))]

 

Deci Anda,are dreptate cunostinta ta!!!La mine e irelevant ca eu halaulesc [:-)))] [:-)))] prin paduri si cimpuri!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...