Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Am fost si am facut traseul de nordic walking,rapid,inainte de a veni ploaia.

 

Am facut un experiment si intre inainte si dupa nordic wolking,scade greutatea cu un kg.Bine ,abia dupa citeva zile ajung la greutatea minima (ce o arata cintarul cind ma intorc de la nordic walking)insa mi se pare uimitor cum apare diferenta asta.

 

Anda,deci am declarat oficial,imi cumpar tricouri atmungasaktiv(care lasa pielea sa repsire,nu stiu exact cum se numesc in limba mama [:-)))] [:-)))] ,ca eu cind am plecat din tara nu aveam asa ceva si nici nu stiam de ele),sa vad acum cind si de unde.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am facut ieri o tura de biciclit, cu pauze de suc si inghetata si bere. Nu mult,doar vreo 2o si ceva de km dar a fost frumos de tot.

 

Andacos, ia/ti tricouri dina lea ca sunt ff faine. gasesti cateodata si la...Aldi sau lidl :)))))

eu am o geaca de ski pe care am tot laudat/o peste tot si acum am vazut ca e de la lidl.....nu ma asteptam sa fie asa buna.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt foarte hotarata sa arat exceptional !! :)) nu stiu daca o sa mi si iasa, adica nu o sa fiu in vreo depresie, dar vreau sa fac zilnc izometrice d-astea ca tot pierd vreo 2 h langa fi mea cand o adorm ... culmea e ca am facut si febra !!! :)) nu na asteptam sa ma opun mie cu atata forta!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu astazi stau in casa,ploua cu cofa si bate vintul,asa ca adio nordic walking.

 

Xio,am sa ma uit,paremi-se ca simbata au fost in Aldi tricouri din alea,doar ca nu sunt cu anchior [:D] (eu am pieptul foarte mare si tare nu-mi place cum arata tricoul normal) si ma intereseaza si o pereche d epantaloni scurti de trekinng,tot in Aldi au fost!Dar abia miercuri ajung...daca oi mai gasi ceva!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu ai Tk maxx prin zona? Gasesti chestii ff faine de wandern.

Mie imi plac pantalonii lungi cu fermoar la genunchi, pe care ii poti purta vara pe post de pantaloni scurti. Doar ca nu am nevoie de asa ceva.

 

UIta/te si daca ai Outlet karstadt, si acolo au chestii faine de tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...