Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anda 1 :-)) nu 20km in 2h30 ci in 2h13 ;-))

Serios, nici eu nu ma asteptam la asa ceva din partea mea, dar cred ca m-am lasat dusa cu valul. E atat de multa lume, ca nu esti niciodata singur pe traseu. Si prin cartiere multi spectatori care te incurajeaza, zambesc si aplauda. Si m-am simtit speciala si imi tot ziceam ca trebuie sa reusesc desi ma dureau gleznele si laba piciorului mai pe la sfarsit..(incredibil ca respiratia si muschii au fost OK)

Si Anda, FELICITARI pt slabit, si eu ma tot straduiesc sa pierd 3-5kg de cand am reinceput miscarea si nimic... ma mai consolez uneori zicandu-mi ca poate muschii au luat greutatea grasimii; numai ca la pantaloni nu prea vad schimbari, doar in talie nimic la coapse :-(( .

Si pt durerile de picioare mergi si vezi un podolog poate; uneori o simpla talpica in papuci face minuni, doar el trebuie sa-ti spuna grosimea. Am prieteni care nu mai puteau alerga, aceleasi simptome ca si tine si acum sunt bine cu talpici

 

Anda2 :-)) , nu, n-am alergat niciodata cu greutati. Alerg mereu simplu, clasic; incerc doar sa schimb traseul. Inainte de sarcina alergam mai bine, mai cu viteza; insa aveam un coleg cu care ma antrenam si eram si mai tanara :D . Acum scopul meu e sa fac miscare, nu ma mai tin balamalele pt ceva performanta de amator :-))

 

O zi buna va doresc.

Eu sapt asta intru la pauza de sport :-(( , de miercuri pana vineri sunt in audit (4 auditori, 3 zile pe capul meu). tineti-mi pumnii va rog sa iasa bine

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea, same here, nu slabeam dupa sarcina cum voiam doar cu alergatul din motiv ca acum alerg mult mai prost :), si m-am apucat de sala cateva luni, cu greutati ca la carte... asa am reusit, chiar daca nu e miscarea ideala pentru mine, acum toti pantalonii de dinainte de sarcina sunt mari :)!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda 1 :-)) nu 20km in 2h30 ci in 2h13 ;-))

[iartama]  [iartama] sorry,e mai nemaipomenit rezultatul! [pup] 

 

Sa vad ce-mi spune joi la consult.

 

Nu am prins nicio programare la medicul d efamilie [afro]  care s ama avantajeze,am s asun in alta zi sa-mi incerc norocul!

 

La noi ploua cu cofa si e o intunecime ce te trage la somn [:D] ,sa vad poate s elinisteste ,ca miine si poimiine as putea face nordic walking!

 

edit Kg astea date jos sunt doar un inceput,am un tel pina la firsitul lui iunie si apoi imi fixez un altul! [il]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa le porti cu plăcere si cat mai curand!!

Mersi...sigur ca-ti spun,am citit acum un pic si au toate functiile ca un tricou de firma.

 

Asa cum ai spus si tu nu trebuiesc clatite cu ....haaaa uite ca nu stiu s aspun in romaneste [batcap] [batcap]  dar zic Lenor ca intelegi tu si pe dos se spala.

 

Sper sa tina vremea cu mine sa le testez miine,desi s-a anuntat iar ploaie abundenta toata saptamina,Rinul mai are putin si inunda soseaua...brrrr!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...