Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

:(

Hai ca e bine...mi-a facut röntgen,soldul nu are artroza,stratul de cartilagiu e intact,nici el nu stie exact cauza durerilor,cert este ca nu se vede nimic nelalocul lui,sau cu probleme.

 

Mi-a facit niste injectii (am si uitat s aintreb ce [batcap] )mi.-a dat niste antiinflamator pentru 5.-6 zile,sport pot face in continuare.Vremea umeda ar putea fi cauza,insa exact nu poate spune .Ma mai duc la inceputul lui iulie.

 

Vad ca d el ainjectiile alea m-a lasat durerea,de fapt(ca atunci cind te duci la dentist [:-)))] [:-)))] )durerea a fost aproape absenta astazi,totusi injectiile alea si-au facut efectul.

 

Va tin la curent,sper sa se ipreasca ploaia asta torentiala(iar s-au rupt norii acum dupa amsa d en-am putut iesi din magazin [fri] )sa pot face nordic walking ca cintarul e pe stop pina aucm.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am reusit intre doua torentiale [fri]  sa fac o runda,un alt traseu,pe asfalt mai mult si in padure drum cu pietrs(oricume  jale in padure)pe o umiditate de 98% ,de zapuseala nu va mai spun,traseul cu vrei 300 m mai scurt(insa e tot ok pentru mine).

 

Anda,am imbracat unul dintre tricouri(ala cu anchior [:-)))] [:-)))] )sunt multumita de cum s-a prezentat,sa mai folosesc odata ,de soua ori si-ti spun impresiile .Deocamdata spun...pentru banii ce i-am dat pe el,e ok.

 

Si tot Anda ca tu esti cu alergarea,am avut un tempo de 12,3 km pe ora,cum e?Distanta relativ egala coborit-urcat,am inceput uc coborirea de asta si cred ca am facut intr-un timp mai mic.

 

edit Piciorul s-a prezentat bine,de fapt astazi durerea nu a fost asa intensa ca in zilele trecute,se vede ca injectia si ibuprofenul isi fac efectul,sper ca in curind sa dispara complet.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...