Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Eu am absolvit ruta prelungita,undeva la 4.5 km(nu stiu exacu ca astazi pedometrul meu a batut rau cimpii [smulgpar]),destul de solicitanta,cred ca am s-o adopt de acum ,cind imi permite timpul.

 

Cintarul a fost uricios,insa cred ca am retinut multa apa(am facut o mincare chinezeasca ieri si sosul de soia a fost tare sarat,iar eu am pus din belsug),in realitate cred ca am ramas constanta saptamina asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Asatzi cin am ieist d ela servici ,am facut nordic walking pina acasa.

 

Imi luasem rucsacul,betele,pantofii...de fapt tot echipmamentul,si m-am pus la drum,prin padure,am fost rapida si eficienta [:-)))] [:-)))]  o buna bucata de drum(mentionez ca sunt aproape 4 km de deal),apoi am gresit cumva drumul(eu am urmat indicatirul)si m-am trezit pe o bucata de cimp,cu iarba pina la piept,aoleuuu...ce comsar s amerg pe acolo,foarte greu.

 

M-am ratacit in sensul ca nu am iesit unde trebuia ,nu ca nu stiam unde ma aflu.

 

Dupa mersul prin iarba aia inalta(si solul pe alocuri mocirlos)eram extenuata pur si simplu cind am ajuns acasa.Am facut-cu tot cu ocolisul de rigoare,vreo 50 min,ceea ce e foarte bine.

 

Pentru ca iar nu mi s-au uscat tricourile,am luat unul din bumbac,intradevar,cind pui pe tine unul din ala special si apoi te inctorci la bumbac...simti diferenta.

 

Sper sa dorm bustean in noaptea asta!!! [:-)))] [:-)))]

 

Cind eram in cimpul cu iarba inalta,am vazut o caprioara ma la marginea padurii [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brrr.. mie mi e groaza sa merg prin iarba mai mare de glezna ca am tot timpul impresia ca se urca ceva pe mine, ca pun piciorul pe serpi...chestii d astea....daca nu se poate altfel mai mult topai in varful picioarelor prin asa ceva..

Te inteleg si eu am avut tot timpul(si inca mai am [:)] senzatia ca se urca cite ceva pe mine )senzatia asta.Mi-e teama de capuse,insa am scapat...De asta cred ca greu o sa ma despart de panatloni lungi de trecking.

 

Ma dor bratele [il]  si ...fundul! [fri]

 

edit e si destul de periculos,nu vezi unde calci,sunt destule gauri in pamint(cirtite,stiu eu ce alte animale )calci rau intr-o groapa de aia...nu e tocmai placut s-ati rupi un membru [:D]  (sau sa faci o entorsa)prin cimpuri...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu in jur de ora 19 )ma pun la drum,sa absolv o ruta ,a doua pe saptamina asta!

 

Anda,nu stiu daca aveti Aldi in Romania(la noi in Galati nue ra ultimapara cind am fost),insa oto spun ca saptamina viitoare baga maieuri de alergat athmungsaktive,la acelais pret ca in Lidl,4,99 euro.

 

Am sa-mi iau si eu doua bucati,sa alternez tricourile cu maieurile,sper sa fie la fel d ebune ca cele din Lidl.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aldi nu e, dar e lidl. De acolo am bustiere foarte practice... dar tu zici ca ai nevoie speciale ;)

Nuuu...nu am !!!

 

Am incheiat ora de nordic walking,deci cam o ora fac cu noul traseu,a fost racoare si bine,am transpirat insa a fost bine.

 

Am trecut si pe linga cimpul ala cu iarba pina la piept si...au taiat iarba!!!!Ha,ha,ha...cred ca m-au vazut cum inotam in iarba aia pina la piept si s.au gindit daca mai ratacesc drumul...sa nu mai innot!!! [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...