Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Eu am bravat putin ieri si m-am dus pe jos la munca,a trebuit sa ma duc,ploua,unsa am fost corespunzator echipata ,adica nu m-am udat,am transpirat intradevar foarte tare petr ca da...mi-am impus ritm de nordic walking.

 

Consecinta:ieri ma durea in git si astazi la fel,deci desi nu mai tusesc(am deja doua nopti de cind dorm fara probleme,tusea aproape ca a disparut complet)raceala inca e aoclo.

 

Sa vedem cum evolueaza ca marti mi-am propus sa bag un traseu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

De astazi ma reapuc de nordic walking.

 

Tusea a disparut,parca mai simt ceva p usoara durere/iritatie in git,insa ma reapuc dupa vreo 10 zile d epauza.

 

Cintarul a luat-o in sus,ins anu ma mir,nu pentru ca as fi mincat cine stie ce minsa toate tablete/siruri  ce am luat ,au fost atit de dulci de ti se facea greata.Exceptind codeina! [:D]

 

Deci...inainte! [balo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi! [pup]

 

Am facut ieri ruta mea,m-am simtit insa foarte,foarte obosita,ceea ce-mi arata ca raceala m-a cam stors de puteri.Timpii au fost aceasi,dar puterea depusa...mai mare.

 

Oricum am revenit la greutatea de dinaintea racelii,inseamna ca nu am oscilat deloc,doar am stat un picut pe loc.Nu-i bai...telul meu pentru sfirsitul lui iulie e deja atins!

 

Diseara,dupa cartofi prajiti si bostanei,cu usturoi si iaurt [:-)))] [:-)))] bag o tura de nordic. [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am bagat astazi cu o parte din trupa de drumeti ,o runda de vreo 8 km!!!Usoara in sensul ca am mers pe suprafata plana,insa am facut miscare,i-am facut in 2 ore.

 

Ieri am bagat o tura scurta de nordic walking,asa ca ma declar multumita pe saptamina asta!

 

Sa vad ce spune cintarul miine ca astazi am fost sub presiunea timpului si nu am mai avut timp.

 

Si sa vad ce pot face saptamina ce vine in materie de sport!

 

Acum ma duc  sa ma intind putin ca ma resimt tare dupa noaptea stresanta,solicitanta de natura fotbalistica ,de ieri!!! [:-)))] [:-)))] Asa de agitat am fost ca nici bine nu am dormit!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda,am ombracat tricoul de la Adidas,e drept ca nu a fost foarte cald,am transpirat ins anu asa mult ca alte dati,in afara faptului ca materialul e putin mai fin decit la alea no name,nu am observat inca nicio alta diferenta.

 

Insa inca e sub observatie [:D] de indata ce va fi supus la proba de foc  [:-)))]  [:-)))] vin sau revin cu concluziile.

 

Oricum alea din Lidl nu-s rele ,deci am facut o investitie buna cu bani putini! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu saptamina asta nu am cum sa fac nordic walking,pur si simplu nu am cind!!!

 

Merg destul pe jos insa nu am cum sa ma ...norduiesc!!! [:)]

 

Simbata am in plan insa ,iar duminica poate o drumetie!Daca nu traseul meu de nordic!!!

 

Eu cumva tot nu sunt 100% functionala,nici nu stiu cum sa spun,se pare totusi ca sunt alergica la ceva si asta ma oboseste tare de tot.Ieri am facut niste teste si o reactie destul de urita,mi-a dat o tableta acolo in cabinet si inca ma resimt si de la tableta si de la reactie.Ma duc saptamina ce vine sa vedem ce e.

 

Cintarul e stationar,ca nu pun la socoteala cele 200 g ce le arata mai putin! [:)]

 

Si desi vestile despre starea de sanatate sunt bune(nu ma refer acum la alergia de mai sus),dau inainte cu slabitul ,deci regim ca si pina acum si nordic walking.Inca vreau sa dau jos  inca 10 kg pina in toamna(octombrie asa e planul)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...