Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am facut in fiecare dimineata ,incepind de luni,undeva la 3.5-4 km,nu nordic walking,insa mers rapid sub timp(desi nu prea-mi place ca ajung cumva complet uda/transpirata si imi creeaza o stare de disconfort,chiar daca schimb imbracamintes,dus n-am cum s afac  [:)] )asa ca astazi dimineata cintarul a fost usor [:D] dragut cu mine.

 

Nu am putut sa fac deloc saptamina asta nordic walking,insa sunt multumita cu distanta parcursampe jos,in ritm rapid si mai am si miine posibilitatea s-o fac.Duminica mergem in drumetie,sper sa se potoleasca ploaia asta uricioasa si aerul asta ingrozitor de umed.Iar se lipeste totul si e umed,nu ca am fi avut prea mare perioada de lipsa de umiditate.

 

Deci oficial am scapat de 10 kg,analizele mi-au iesit bune,in 3 luni d ezile de miscare constanta si 10 kg pierdute,analizele s-au imbunatatit simtitor.

 

Nu mi-am atins telul lunii iulie,e pentru prima oara in cele 3 luni cind nu reusesc,insa sper sa ating luna asta greutatea pripusa pentru luna iulie(daca e mai mult ,mai bine,si poate fi mai mult daca nu mai sunt calduri mari)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E un ritm foarte bun si mai ales sanatos! Felicitari pentru rezultatele analizelor im primul rand! Eu mananc cat de multe fructe si legume innperioada asta, ca nu am cum sa fac mai mult sport... sper sa ajute cumva. Nu e vorba ca nu ma ingras daca nu fac miscare, dar ma simt asa intepenita si riginita si fara vlaga daca doar stau prin si pe langa casa....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...