Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Am fost in drumetie si a fost extrem de cald,foarte cald pentru ce suntem noi obisnuiti!Am avut portiuni de drum doar prin soare insa ,am scapat si eu si sotul,de insolatie,Unul dintre drumeti se pare ca s-a capatat cu insolatie,sper totusi sa fi fost doar caldura si starea de oboseala,ca au fost niste urcusuri greute rau!

 

Va pun miine niste pize ca acum ma resimt putin!

 

Si bucuria cea mare,cintarul a aratat astazi dimineata clar 11 kg pierdute!!!!! [pk] [pk]Desi sunt la PM.

Si saptamina ce vine sper sa fac nordic walking in fiecare zi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pai uite ca nu purtam toti!

 

O drumeata [:D]  care a avut probleme cu insolatia,are o basmaluta in permanenta pe cap,un drumet [:D]  ,cu ceva chelita are sapca,restul nu avem.Nici eu nu am,habar n-am de ce,insa drumruile noastre sunt in general prin paduri,prea putin prin soare,insa drumul de ieri a fost majoritar prin soare si ce soare!!!! [ph34r]

 

Oricum,se pare ca nu a fost insolatie,sau o insolatie puternica,ca exceptind o usoara durere d ecap,drumetul a fost ok! [:D]

 

Eu sunt libera astazi,ma pregatesc sa ma duc acum pe racoare la nordic,ins ama cam doare burta,bag si eu un ibuprofen si de indata ce ma lasa,ma duc ...in natura! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca ramine vremea asa-a iesit acum spre dupa masa soarele,poate ma duc sa bag o tura,dara asta doar entru ca vreau s avad daca se cunoaste la cintar ,daca fac zilnic.

 

Ma cam ataca insectele in padure(daca nu a fost ger asta noapte sunt foarte multe insecte anul asta)si asa ramin cu niste "gilme"dupa atacul lor [:-)))] [:-)))]  insa nici sa ma dau cu crema sau spray ,nu-mi place,se face ca o migza cind transpiri! [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...