Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dar nu e ditamai noroiul intre episoadele astea de ploaie? Intr-un fel si asta solicita mai mult efort pentru deplasare, dar mi se pare "alunecos" ?!

Depinde cit de multa ploaie cade...daca ploua mult,da(nu stii ca ma plingeam eu in mesajele anterioare ca e periculos).

 

Insa nu m-am mai dus astazi,ca a inceput ploaia [:)]  si afost si.un frig de nu spun(am avut vreo 10°C acum seara).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu,nu avem asa temperaturi prea des.

 

Bine ,scade uneori temperatura ,chiar si pina la -25°C insa e rar cind se intimpla.Depinde de iarna foarte mult.(Eu stat in virful dealului de exemplu,la mine ninge,in oras ploua). Dar nici in Romania nu e constanta temperatura de -25°Cmtot de iarna depinde.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi nu ploua,sau nu inca(s-au anuntat ceva ploi spre seara)asa ca am sa bag o tura rapida de mers.Avem vreo 10°C insa dupa ploile de diseara,se incalzeste.

 

Ma doare usor cpaul de vreo citeva zile,e asa o presiune ,o pun pe seama schimbarilor astea de tepmeratura atit de bruste ,atit de radicale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am we prelungit [:D]  si as fi vrut sa-l  incep cu o runda de nordic,insa vremea asta imi e impotriva!

 

Aceasi ploaie nesuferita si aceasi vreme rece si umeda.Insa cica spre seara se potoleste si apoi se incalzeste,ajungind in we pina la 28°C!!! [zirea] Cu umezeala de rigoare .bineinteles!!!

 

Pina se potoleste vremea,ma duc sa fac sport in casa,un asporator ,un mop...chestii de astea!!! [:-)))] [:-)))] Sper ca macar diseara sa pot baga o tura.

 

Nu stiu exact daca mergem duminica in drumetie,parte din grup au ceva obligatii,ramine sa caut ceva sa ma drumetesc cu sotul.Sa vedem cum evolueaza vremea insa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...