Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Măcar nu va puteți plânge că va plictisiți cu vreme monotonă! :)

Nuuu...cu siguuranta nu ne putem plinge de monotonie!

 

Deci e deja canicula,eu as vrea sa ma duc diseara la p tura...insa sa vad cit de cald va fi!Plus ca ma doare iar (de ieri)piciorul,iar a reaparut(sper ca nu pentru mult timp)durerea aia sus,ala incheietura.

 

In drumetia de duminica,m-am intors cumva la un moment dat si am simtit de atunci ca "m-a sagetat" [:D] ceva  la picior.Sper sa treaca repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E ora 19 (fara 5 min [:D] )si sunt peste 30°C afara,soarele inca dogireste ,deci sorry...nu ma duc astazi la nordic! [ph34r]

 

Insa miine da...vin de la servici in ritm de nordic(desi tot asa se anunta ,ba chiar mai clad miine,insa am doar o portiune de mers prin soare,restul prin padure.Imi iau multa apa in rucsac si sper sa mearga fara probleme.Ma racoresc sub dus cind ajung acasa! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt tare mindra de mine [:D] ,trec peste niste bariere,peste care acum ceva timp nu as fi putut trece:duminica am plecat pe plaaie in druemtie si acum seara,la vreo ora dupa ce am scris mesajul anterior si ...doua grade mai putin,mi-am luat betele [:D]  si am plecat ...pe traseu!!! [:-)))] [:-)))]Dovada

post-33577-0-76225600-1472065804_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cam intoarsa,acusica e sfirsitul lui august si eu nu am ajuns inca nici la greutatea ce mi-o prupusesem pentru sfirsitul lui iulie.

 

Desi am facut mult mai mult nordic walking decit in mod normal,se pare ca vremea calda(deci cu consumul de lichide de rigoare)nu mi-a fost asa prielnica.

 

Stau la 10 si 11 kg de vreo luna de zile si nu se misca cintarul on jos deloc.In sus,da...dar doar datorita lichidelor consumate.

 

Da,da...stiu,fac muschi de asta nu scad la cintar!!!! [:-)))] [:-)))] [:-)))] [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...