Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Anda, poti sa te superi si sa glumesti, insa muschii trag la cantar. Esti poate intr-o perioada de "stagnare" insa cotinua cu mersul si cu atentia la mancare.

 

Am revenit din vacanta; unde nu m-am ingrasat chiar daca n-am alergat; am iesit doar cu copiii cu bicicletele, 10km la 2zile, in jurul unui lac, cu peisaje superbe. + plimbari si nu prea multe excese

 

Abia sapt asta am reluat sportul; luni am facut cu tura sportiva de 40km cu bicicleta, cu colegul; am avut 22km/h media de viteza. Si acum tocmai ce am alergat 40min pe banda (din motive de canicula afara) si la sf am facut si o serie de abdomene; sper ca Xio sa aiba dreptate, burta mea sa se traga de la balonare

 

Sunt inca motivata cu sportul si-mi doresc f tare sa reusesc si sa nu mai mananc mult seara, si in nici un caz paine.

Vom vedea

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am ascultat sfatul unei prietene, si in prima faza am înlocuit cât de mult am putut , pâinea cu ardei gras... Si a funcționat, acum mănânc foarte putina, uit să si cumpăr, sau uit de ea în sertar si mucegai este. Clar as putea trai fara pâine. Așa că , îți urez succes, Le-a!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea,bine ai revenit [pup]  sper ca ti-a priit concediul!

 

La mine e deja foarte cald si foarte umed( 95% umiditate deja)se vede asa ...laptos aerul,pina acum  a fost o caldura destul de uscata pentru conditiile de Germania,ins avad ca si-a "revenit" ceea ce face ...sa-ti smulgi camasa de pe tine!!! [:-)))] [:-)))]

 

Deci nu ma duc la nordic walking aucm dimineata,sa vad daca ma lasa spatele(ma doare de ieri mijlocul undeva deasupra rinichiului drept,cred ca am facut o miscare gresita si ieri radia durerea in tot spatele.Aseara ,peste noapte si acum,s-a localizat din nou deasupra rinichiului...sper sa-mi treaca repede)poate diseara,cind aproape apune soarele.

 

Nici miine nu ne ducem in drumetie ,tot pe motiv de canicula,sa vad ce pot face loco.Insa oficial de ieri sunt in concediu,asa ca o sa recuperez cumva saptamina ce vine,desi norma de miscare,mi-am facut-o pe saptamina asta. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela,la cit de consecventa te stiu eu cu miscarea,iti intri rapid in ritm.

 

Anda,eu nu am dezumidificator,la mine nu e chiar asa cumplit sa-mi fie indispensabil,insa sora mea are,ea chiar nu poate fara.Ea sta mai in granita cu Olanda,mai rau ca la mine!!!!

 

Noi suntem iar baricadati in casa din cauza caniculei,cica dupa masa ar veni furtuna si miine am avea deja cu 10° mai putin!!! [il]

 

Daca asa va fi miine dupa amsa,bag un nordic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi - dupa o pauza de vacanta si leneveala de 25 de zile - raportez ca am facut alergarea de 2,5 km si mi-a fost fooooarte greu.

Chiar sa de usor e sa iti pierzi conditia daca stai pe bara 25 de zile?

 

offff 

 

 

Azi - dupa o pauza de vacanta si leneveala de 25 de zile - raportez ca am facut alergarea de 2,5 km si mi-a fost fooooarte greu.

 

Chiar sa de usor e sa iti pierzi conditia daca stai pe bara 25 de zile?

 

offff 

 

 

Confirm! Dupa trei saptamani de vacanta , desi am fost foarte activa , am umblat cat e ziua de lunga , am facut febra musculara cand am inceput sa exersez .offf

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...