Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu cu fi -mea în brațe, cu mingea, cu rucsacul, cu geanta... Abia mai suflam :))

  [:)]  Anda, la fel si eu anul trecut, tare mai gafaiam cand mergeam pe santier sau cand urcam vreo panta. asa ca felicitarile colegei pt bb2 + gafaiala, m-au motivat.

 

ieri am iesit la alergat (vreme potabila, s-au mai dus caldurile).

ca si redactor, ... greu: cu suflul, cu muschii, insa am rezistat bine 6km. seara m-am rasfatat si relaxat la sauna; azi pauza si maine iarasi: alergat sau ceva spinning + abdomene.

mie mi se pare ca desi e greu sa reincepi alergatul, e un sport unde recuperezi repede

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am ajuns nici in august la greutatea ce mi-o propusesem pentru iulie!!!!

 

Ba chiar in august am slabit si mai putin,undeva la 1 max 1,5 kg!

 

Asta este...dezarmant pe o parte,insa daca organismul nu vrea,nu vrea si gata.Insa cu siguranta ca dupa o perioada de stagnare(sau ma rog cu rezultate mai putin bune)oso va reveni la sentimente mai bune.

 

Poate nici cu mincarea nu am mai fost asa atenta(de fapt singura modificare esentiala a fost ca am introdus o inghetata ,in august,e doar suc de fructe congelat insa ce stiu eu...poate asta ar fi schimbarea in sens negativ),plus ca am consumat foarte ,foarte muta apa ca au fost calduri mari pentru noi,insa bine macar ca nu a urcat cintarul(sau am rog nu prea mult ca oscilez la 1 kg cu plus insa cred ca nu e greutatea adevarata).

 

Mdaa...am filososfat destul [:-)))] [:-)))] diseara incerc sa bag un traseu,apoi plec pe perioada weekendului,poate fac ceva drumetie cu sora mea,insa la ea e totul plan,fara dealuri,insa tot miscare este.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

     Ma bag iar ca musca...

     Dar Dana,la imbracaminte ai observat ceva schimbari?Adica nu ai slabit pe cantar,dar eu stiu ca masa musculara cantareste mai mult decat cea adipoasa...deci daca cea adipoasa a scazut si cea musculara a crescut ar trebui sa observi la imbracaminte.La mine e ceva ciudat,am ajuns la o greutate cu care eu ma simt ok.Oscileaza +/- 1kg,dar am obiceiul de a-mi masura talia,soldurile...care stagneaza la aceleasi dimensiuni.Si eu nu inteleg ceva:daca am aceeasi greutate,aceleasi dimensiuni,de ce pantalonii de anul trecut care stateau ok acum atarna ca pe un umeras?Ma poate lamuri cineva?(circumferinta pulpei superioare am uitat sa o masor).

    Eu nu fac sport sau vreo miscare echilibrata...dar sunt in continua miscare [:-)))] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...