Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sunt tare curioasa ce va spune cintarul dupa ce trece CM!!!!

 

Se cunoaste acum chiar foarte bine cit am slabit,adica nu stiu cum s aspun,parca corpul s-a modelat altfel(nu...nu am pachetele de muschi [:-)))] [:-)))]),am haine care stau ca pe gard pur si simplu(ma duc la innoit garderoba ,cel putin cea de toamna,desi vara mai ramine si saptamina ce vine care ne ameninta cu temperaturi de pina la 30°C).

 

Astazi cred ca o sa stau linistita acasa ,desi mijlocul e mai bine si in general nu ma doare cind merg,insa cred ca e bine sa stau linistita si astazi.Iau un antiinflamator si am zis sa iau macar trei zile...miine insa am s abag o tura ,asa sa nu-mi pierd antrenamentul! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta e o parte frumoasa, cu schimbat garderoba! Partea mea preferata!

Da...insa eu vreau sa merg mai departe,adica voi lua asa ...strictul necesar(asa spun acum insa sper sa fiu la fel de disciplinata ca la hainele d evara,cind mi-am dat peste miini singura [:D]),

 

Dupa cum sta cintarul de mai bine de o luna si jumatate -adica pe loc [zirea] ,cred ca e cam irealistic sa cred ca voi da pina in noeimbrie inca 5 kg...asa ca ,tinind cont ca vine iarna,poate imi fixez alte obiective.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca nu m-am odihnit cum trebuie(aoleuuu ce m-am mai frichinit in pat ,ce noapte aiurea,cred ca a fost ceva cu astrele [:D] de au dat insomnia asta ciudata,dormeam putin ma trezeam speriata chiar...brrr)si pentru ca e soare si furmos,ma duc acum dimineata s abag o tura,am sa fac o combinata de traseu(moama...ce termen am gasit [:D] )si apoi vin sa ma laud la voi cu km!!!! [:D]

 

La naiba, ca astazi am doare mijlocul parca mai tare ca ieri,e o altfel de durere,si cum daca ma misc nu ma mai doare...bag miscare!Vad eu mai tirziu daca ma mai pot misca sau nu!!!! [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...