Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anda, exista (la magazinele de sport dar am vazut si prin unele benzinarii pe autostrada) niste benzi cu scratch (arici) sau elastice, de culoare verde aprins pe care le poti pune la glezne, pe mana, in jurul manerului unui rucsac sau oriunde ai o agatatoare. Sunt modele si cu leduri daca vrei (noi am cumparat chiar de la Aldi, insa stii cum e, sunt produse care apar in anumite perioade la ei). Sau poti purta celebra vesta reflectorizanta peste echipament

 

de fiecare data cand am iesit cu copiii la plimbare (mers, bicicleta) mai pe dupa-amiaza, am privilegiat vesta; benzile le-am utilizat pt scaunul de bicicleta al Leei.

Si dimineata, in drum spre serviciu intalnesc biciclisti si plimbareti matinali iar cei ce poarta vesta sunt f si imediat vizibili si-i iubesc :-))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda, exista (la magazinele de sport dar am vazut si prin unele benzinarii pe autostrada) niste benzi cu scratch (arici) sau elastice, de culoare verde aprins pe care le poti pune la glezne, pe mana, in jurul manerului unui rucsac sau oriunde ai o agatatoare. Sunt modele si cu leduri daca vrei (noi am cumparat chiar de la Aldi, insa stii cum e, sunt produse care apar in anumite perioade la ei). Sau poti purta celebra vesta reflectorizanta peste echipament

 

de fiecare data cand am iesit cu copiii la plimbare (mers, bicicleta) mai pe dupa-amiaza, am privilegiat vesta; benzile le-am utilizat pt scaunul de bicicleta al Leei.

Si dimineata, in drum spre serviciu intalnesc biciclisti si plimbareti matinali iar cei ce poarta vesta sunt f si imediat vizibili si-i iubesc :-))

Da,ceva de pus la brate/miini ma intereseaza(m-am gindit si eu la vesta reflectorizanta insa cind ma gindesc ca o sa-mi tina si sinteticul ala cald la spate ... [smulgpar])cun an spus am niste dungi la pantofi,mi-am amintit ca am si la bete,insa vreau ceva si in partea de sus.

 

Nu merg noaptea,insa acum se intuneca devreme,am o portiune de traseu pe sosea,intr-o curba,e in "spatele padurii"si daca trece soarele de o linie...e destul de intunecata colo.

 

Am sa urmaresc si in Aldi,ai idee cumva cam cind,in ce perioada sunt?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...