Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

succes cu scoala de soferi Anda  [balo]

 

si eu am reluat antranementul/alergatul ieri, desi inca ma dureau picioarele; dar cum re-incepusem sa cobor si urc scarile cat de cat normal, mi-am spus ca hai, cui pe cui se scoate  [aerob] . si nu stiu ce a fost in aer, dar am alergat cu o asa lejeritate, cu o respiratie mai mult decat normala si cool, incat m-am dus 10km si ceva desi imi propusesem doar 7. sper sa nu fie o exceptie cursa de ieri, caci tare bine mi-a fost si tare mandra mi-am fost dupa  [:D]  [pk]

astazi pauza si maine la pranz, runda 2. se anunta un weekend frumos, asa ca sambata planuim o iesire cu bicicletele in familie. abia astept

 

o zi buna, in miscare, va doresc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

pai am inteles, pt fecior era :-))

Mersi!!! [pup]

 

Voiam sa va intreb,daca aveti echipamente sportive (de alea cu proprietati de respiratie a pielei)folositi detergenti sau solutii de spalat speciale?

 

 

Eu am solutie de asta,insa cum in masina de spalat mai bag si altele la 40°C ,nu o folosesc tot timpul.Insa nu pun balsam de rufe cind folosesc detergent obisnuit(nici la silutia aia nu folosesc,insa pe toate etichetele scire clar ca nu se foloseste balsam de rufe).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

folosesc detergent normal; n-am spalat niciodata separat hainele de sport.

 

si Anda, am mai aflat o chestie: pt oprirea transpiratiei (in haine, primul strat, nu in corp :-)) ), colegul + taica'su au aflat si testat o chestie vazuta si testata de altcineva: exista in comert, tot la magazinele sport, maieuri tot din material sintentic, dar gaurit (cum erau maieurile chinezesti, barbatesti pe vremea copilariei mele, d-alea cu gaurele (avea taica'miu cateva)). se pare ca retin transpiratia, nu ti se mai uda asa tare hainele si te protejeaza, sa nu te racoresti in caz de o pauza.

sotul si socru au incercat maieul asta la iesirile sportive cu bicicleta; cica merge f bine, sunt f multumiti cica nu li se mai uda stratul ext. de imbracaminte. al meu nu se mai face bicicleta fara maieul ala.

si in plus, nu costa deloc mult. insa... se pare ca il gasesti doar in magazine cu articole de sport (eu la Aldi n-am vazut niciodata in articolele lor sportive)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de pont!

 

Barbatu ' are o vesta din material de asta,insa gaurile nu-s gauri,sunt unite asa cu un material mai subtire.Am vrut sa-o imprumut vesta asta ,pentru ca pe cimp bate vintul si cum sunt transpirata,vesta aia tine ceva ...dos!!!

 

El o ia ind rumetie,cind e mai racoare si o pune peste tricou,tricoul ud ramine lipot d epiele,insa vintul nu intra ,datorita vestei aleia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu as fi vrut astazi sa trag o runda de nordic!!!

 

Insa toata saptamina nu m-am odihnit bine noaptea,asta noapte a fost apogeul pur si simplu,nu stiu daca am dormit 2,5 ore!!!

 

Trebuie s amerg si la cumparaturi,sa fac ceva d emincare...nu stiu!Insa nu am abandonat ideea,daca ma simt in stare...pe cai ,vitejii mei!!! [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am reusit is am dormit asta noapte,insa nu am riscat inca o noapte de nesomn,asa ca am luat niste picaturi [:D] ce mi le-a recomndata doctorita mea ,pentru asemenea situatii.

 

Deci nu stiu daca s-au aranjat astrele [:D] (nici barbatu' n-a dormit de asta zic ca e ...in aer)sau picaturile si-au facut efectul,ins aam dormit in sfirist bine.

 

Am intrat s ama laud ca am dat citeva sute d egrame jos [:-)))] [:-)))] si chiar mi-a aratat astazi cintarul(o singura data insa ...eu ma urc de 2 -3 ori la rind pe cintar sa fac asa o medie daca arata diferit [:-)))] [:-)))] )greutatea ce-o asteptam la sfiristul lui iulie.

 

Tot e bine,chiar si cu intirziere.

 

Ieri nu am reusit s afac nimic,am ajuns destul de tirziu acasa si oboseala din dotare...as aca nu am putut sa ma mobilizez.

 

Imediat insa bag o tura de mers mai accelerat.

 

Miine sper sa merg in drumetie,e o vreme superba!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...