Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Pai eu nu am cu ce să mă laud, ca mișcare iar nu-mi găsesc timp să fac, mai si mănânc bine pe deasupra, încă nu se vede la haine si sper eu pe ascuns să mă duc la sala înainte să înceapă pantalonii să mă strângă. Dar intru cu frecventa crescută aici ca îmi place tare mult subiectul si m bucur măcar când faceți voi mișcare. ( Pe Le-a sunt chiar putin invidioasa în secret ca aleargă așa mult) :)!

Așa că vezi, pe lângă țelul propus pentru sine, mă agat si eu de mișcarea fiecaruia, ca o.... Cum s zic, căpușă motivațională?! :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[flo2]  neatza fetele motivate.

 

eu continui cu programul obisnuit; marti m-am lesinat pe bicicleta la un spinning in forta si fara apa (caci mi-am uitat sticla la birou si dupa ce m-am schimbat la vestiar, mi-a fost lene sa urc dupa ea). azi la pranz ies la alergat, 7km nici prea-prea nici foarte-foarte ca ritm  [aerob]  caci duminica dimineata am o cursa in Luxembourg, de 12km. am mai facut cursa asta acum 3-4ani si-mi amintesc ca are o panta dragutza, nu prea aprupt de urcat dar luuungaaa... asa ca trebuie sa fiu in forma. imi doresc sa termin cursa asta in prima jumatate de participante  [pk] , sper sa fiu in forma si sa-mi ating obiectivul.

 

in weekend am facut o iesire cu familia, cu bicicletele. ne-am pierdut la un moment dat si am ajuns prin padure iar eu a trebuit sa merg pe langa bicicleta (i-am imprumutat vara'mii VTT-ul meu asa ca eu eram cu bicicleta de curse, deci quasi imposibil sa ies cu cauciucurile intregi de pe drumul ala :-)) )

Partea ce-a mai funny a fost ca la un moment dat a trebuit sa traversam un rau, asa ca ne-am udat bine la picioare (am avut apa pana la genunchi); baietii au fost super incantati, pt ei fiind o super aventura ;-)) ; si recunosc ca si pt noi adultii. Am intalnit si caprioare, la cativa metri de noi; erau si urme de mistretzi pe drum dar n-am dat nas in nas cu ei, din fericire. si dupa ce am traversat raul, ne-am trezit ca suntem pe o proprietate privata  [fri] . un casoi imens, sau mai degraba un mini castel superb - imbracat in iedera, si intr-o lumina de toamna tarzie superba. a fost tare frumos, pacat ca nu am avut tel. la noi pt o poza.

 

cam atat de la mine. de kg ne-pierdute nu vorbesc :-(( , sunt o loaza: tot scap la paine seara sau paste. sunt suparata pe mine  [smulgpar]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnele cu miscarea [:)] ,eu va anunt ca am intrat intr-un we prelungit,tocmai marti ma intorc pe...plantatie!!!! [pk] [pk]

 

Miine am ceva de rezolvat la celalat job dimineata,insa nici nu pun la socoteala!!!

 

Imediat ma duc sa-mi omor stresul pe dealurile patriei [:D] ,la o tura combinata de nordic walking,apoi ma smotruiesc un pic sa am liber de corvada!

 

Fii mio are astazi examenul,sper sa-l ia din prima...frate ,mult mai costa scoala asta de soferi in Germania!!! [ph34r]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc dragelor!!!!

 

Gata,am incheiat tura prelungita,am fost foarte rapida( cu un minut si ceva mai putin decit in mod normal,pina acum,insa m-am resimtit,a fost foarte greu la deal,la primul deal [:D]  am simtit nevoia sa ma opresc,insa nu am facut-o,la al doilea deal insa m-am oprit cam de doua ori pentru ca simteam ca nu am aer de ajuns [zirea] ),a fost foarte cald si foarte umed(peste 90% umezeala [ph34r] )

 

M-am si urcat pe cintar dupa ce am ajuns acasa si am fost tare fericita sa vad ca-mi arata cu 1,5 kg mai putin decit saptamina trecuta. [usa] [usa]Sigur,pe nemincate,nebaute si dupa sport! [:D]

post-33577-0-87584400-1475146016_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...